אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יאיר כץ מבקש לטוס למסיבת רווקים באמסטרדם צילום: עמית שעל

יאיר כץ מבקש לטוס למסיבת רווקים באמסטרדם

בנו של שר הרווחה ואחד החשודים המרכזיים בפרשת השחיתות בתעשייה האווירית מבקש להסיר זמנית את צו עיכוב היציאה מהארץ שהוטל עליו. הסיבה: הוא התחייב למסיבת רווקים לפני שנעצר

15.05.2017, 08:08 | נעמי צורף

יאיר כץ, בנו של שר הרווחה חיים כץ, שנחשד כי לקח חלק בפרשת השחיתות בתעשייה האווירית (תע"א), מבקש להסיר זמנית את צו עיכוב היציאה מהארץ שהוטל עליו, כדי שיוכל לטוס לאמסטרדם למסיבת רווקים של חבר - כך עולה מבקשה שהוגשה בסוף השבוע האחרון לבית משפט השלום בראשון לציון.

קראו עוד בכלכליסט

בבקשה נכתב כי "טרם מעצרו התחייב כץ לקחת חלק במסיבת רווקים של חבר קרוב". עוד הודגש כי כרטיס הטיסה נרכש כבר בדצמבר.

אמטסרדם. עוד חשודים בדרך?, צילום: יונתן קסלר אמטסרדם. עוד חשודים בדרך? | צילום: יונתן קסלר אמטסרדם. עוד חשודים בדרך?, צילום: יונתן קסלר

כץ, המשמש יו"ר סקטור המהנדסים בוועד העובדים של תע"א, נעצר במרץ האחרון במסגרת חקירת פרשת השחיתות בחברה בחשד לביצוע עבירות תיווך בשוחד וסחיטה באיומים שאותן ביצע לכאורה במסגרת עבודתו בתע"א. זאת ככל הנראה במטרה לגרום לעובדי תע"א להתפקד למפלגת הליכוד, שמטעמה מכהן כיום אביו כחבר כנסת וכשר.

על כץ נגזרו תנאים מגבילים, בהם איסור על יצירת קשר עם עובדי החברה ועיכוב יציאה מהארץ לשלושה חודשים. כץ מיוצג על ידי עוה"ד עמית חדד, אושר רובינגר ונועה מילשטיין.

אל הבקשה צורפה תגובת עו"ד אורטל גרנות גבאי ממחלק השחיתות הממשלתית ביחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית. לפיה, עורכי דינו של כץ הצהירו כי מדובר בנסיעה עם אנשים שאינם עובדי תע"א ולכן המשטרה לא מתנגדת לבקשה. שימוע לכץ בנוגע להשעייתו מהעתשייה האווירית התקיים לפני כשלושה שבועות.

תגיות