אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסכם חדש לאורמת בקליפורניה יכול להגדיל את הכנסות החברה ב-15%

הסכם חדש לאורמת בקליפורניה יכול להגדיל את הכנסות החברה ב-15%

החברה דיווחה על חוזה החשמל הגדול בתולדותיה, שהתקדם לקראת חתימה סופית. בתפוקה מלאה יכול החוזה להגדיל את הכנסות החברה ב-95 מיליון דולר בשנה

01.06.2017, 19:03 | אורן פרוינד

חודש ימים לאחר שחתמה קרן פימי על מכירת השליטה בחברת אורמת טכנולוגיות לידי אוריקס היפנית, החברה הודיעה היום (ה') על הסכם החשמל הגדול ביותר בתולדותיה.

קראו עוד בכלכליסט

חברה בת בבעלותה של אורמת קיבלה את האישור הסופי הנדרש מהגורמים המעורבים לחתימת חוזה למכירת חשמל (PPA) עם רשות החשמל של דרום קליפורניה (SCPPA). במסגרת חוזה החשמל היא תרכוש 150 מגה-וואט של חשמל אשר ייוצר על ידי פורטפוליו של תחנות גיאותרמיות חדשות וקיימות של החברה.

מכירת החשמל במסגרת החוזה החשמל צפויה להתחיל ברבעון הרביעי של שנת 2017 כאשר כל הפורטפוליו צפוי להיות מחובר לרשת עד לסוף שנת 2022. היקף חוזה החשמל הוא 150 מגה-וואט עם מינימום של 135 מגה-וואט ופוטנציאל מקסימלי של 185 מגה-וואט. החוזה הינו לתקופה של כ-26 שנים וצפוי לפוג ב-31 בדצמבר 2043. החוזה נושא תעריף קבוע של 75.50 דולר למגה-וואט שעה. בתפוקה מלאה מדובר בתוספת של 95 מיליון דולר בשנה שהם 15% מההכנסות השנתיות של אורמת.

הפורטפוליו מונה תשע תחנות כוח עיקריות וכולל את Tungsten Mountain ו-Dixie Meadow, פרויקטים חדשים אשר נמצאים בשלבי הקמה ופיתוח על ידי החברה, וכן, את Steamboat Hills, Brady ו -Steamboat 2&3, תחנות קיימות אשר יספקו חשמל במסגרת חוזה זה לאחר סיום החוזה הנוכחי שלהן.

חוזה החשמל כולל רשימה של 16 תחנות נוספות בניהם תחנת מקגיניס שלב 3, אשר ניתן יהיה להחליף או להשלים איתן את התחנות העיקריות. שני הצדדים צפויים להשלים את החתימה על החוזה בשבועות הקרובים.

יצחק אנג יצחק אנג'ל, מנכ"ל אורמת יצחק אנג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות