אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ירדה מהמגדל: מלניה הצטרפה לדונלד טראמפ בבית הלבן

חמישה חודשים אחרי השבעתו של בעלה לנשיא, הגברת הראשונה והבן בארון עוזבים את מגדל טראמפ במנהטן ועוברים למשכן הנשיאותי הרשמי בוושינגטון: "מביטה קדימה לבית החדש"

12.06.2017, 08:11 | ynet
כבר לא לבד בבית הלבן: חמישה חודשים אחרי השבעתו של דונלד טראמפ, הצטרפה אליו אתמול (יום א') רעייתו מלניה טראמפ ועברה לגור במעון הנשיאותי בוושינגטון, לאחר שהעבירה את חמשת החודשים הראשונים של נשיאותו בניו יורק. הגברת הראשונה התגוררה במגדל טראמפ מהשבעת בעלה בינואר ועד שבנם בארון בן ה-11 סיים את שנת הלימודים.

קראו עוד בכלכליסט

"מביטה קדימה לזיכרונות שיהיו לנו בבית החדש", צייצה מלניה טראמפ אתמול בלילה, לצד תמונה של אנדרטת וושינגטון שאותה צילמה בבית הלבן. מלניה, שעברה לוושינגטון שלושה ימים לאחר שבעלה הנשיא חגג את יום הולדתו ה-71, צילמה את התמונה ככל הנראה מהחדר האדום, חדר המשמש לארוחות מצומצמות משתתפים שעורך נשיא ארצות הברית.

 

הדוברת של הגברת הראשונה, סטפני גרישם, אישרה כי מלניה עברה לבית הלבן וצייצה: "זה רשמי! הגברת הראשונה ובארון עברו לוושינגטון. ברוכים הבאים הביתה".

 

עד כה, מלניה טראמפ בת ה-45 העבירה את זמנה בין מנהטן לוושינגטון עקב לימודי בנה. בארון, הבן הראשון שגר בבית הלבן מאז בנו בן השלוש של ג'ון קנדי ב-1963, ילמד בשנה הבאה בבית ספר פרטי במרילנד. מלניה הייתה הגברת הראשונה בעשרות השנים האחרונות שלא נכנסה לבית הלבן באופן מיידי.

מלניה טראמפ. מצטרפת לבעלה, צילום: רויטרס מלניה טראמפ. מצטרפת לבעלה | צילום: רויטרס מלניה טראמפ. מצטרפת לבעלה, צילום: רויטרס

גם הוריה של מלניה, ויקטור ואמליה קנאוס שהתגוררו עמה במגדל טראמפ בניו יורק ומעורבים בגידולו של בארון, צפויים לשהות בוושינגטון בעקבותיה, אך ככל הנראה שלא יעתיקו את ביתם לשם.

 

 

 

בחודשים הראשונים כגברת הראשונה אירחה מלניה טראמפ נשים של ראשי מדינות בבית הלבן ובמאר-א-לאגו (אחוזת טראמפ בפלורידה) וכן באירועים כמו ארוחת צהריים לרגל יום האישה הבינלאומי. כעת יגבר עליה הלחץ להשתתף באירועים רבים נוספים.

המעבר לוושינגטון יקל על הנטל על השירות החשאי ואנשי אכיפת החוק בניו יורק, שאמורים להבטיח את שלומם של הנוכחים בפנטהאוז במגדל טראמפ. ב"טלגרף" נכתב כי על פי ההערכות, הצורך באבטחה משטרתית כבדה באזור עולה לעיר כמיליון דולר ליום אחד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות