אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחיר למשתכן בנתניה: 212 יח"ד שווקו בהנחה של 15% צילום: טל אזולאי

מחיר למשתכן בנתניה: 212 יח"ד שווקו בהנחה של 15%

מדובר בהטבה משמעותית שמשקפת על פי נתוני מטה הדיור הנחה של 213 אלף שקל לדירות בגודל 100 מ"ר. המחיר התחלתי לדירה בגודל זה יעמוד על 1,226,667 שקל

15.06.2017, 12:34 | ענת דניאלי

משרד האוצר שיווק ליזמים 212 יח"ד בשכונת האגם בנתניה במסגרת פרויקט מחיר למשתכן, שישקפו הנחה של 15% בהשוואה לדירות דומות בשוק. מדובר בהנחה לא מאוד גבוהה בהשוואה למרבית הפרויקטים בתוכנית שיכולה להגיע לכדי 30%. למרות זאת מדובר בהטבה משמעותית שמשקפת על פי נתוני מטה הדיור הנחה של 213 אלף שקל לדירות בגודל 100 מ"ר.

קראו עוד בכלכליסט

על פי תוצאות המכרז המחיר התחלתי לדירת 85 מ"ר יעמוד על 1,058,784 שקל. המחיר התחלתי לדירת 100 מ"ר יעמוד על 1,226,667 שקל. כמו כן, המחיר התחלתי לדירת 120 מ"ר יעמוד על 1,450,512 שקל. היזם שיקים את הדירות הינו אלמוג ב.ז.בניה והשקעות.

כנס מחיר למשתכן (ארכיון), צילום: אפי שריר כנס מחיר למשתכן (ארכיון) | צילום: אפי שריר כנס מחיר למשתכן (ארכיון), צילום: אפי שריר

ממשרד האוצר הסבירו כי שכונת המגורים החדשה "אגם" בנתניה מיועדת לבנייני מגורים בהיקף של 1,353 יח"ד על שטח של כ-91 דונם. השכונה נמצאת בקרבה יחסית לים, ממערב לשדרות בן צבי, ממזרח לכביש מס' 2 הארצי בין חיפה לתל אביב, מדרום לשכונת קריית נורדאו ומצפון לשכונת דורה. בשכונה יוקמו בנייני מגורים, אזור מסחרי, תחנת דלק, דיור מוגן, שטח למבני ציבור, שביל להולכי רגל, ודרכים משולבות חדשות וקיימות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
מה זה שכונת "האגם"?
משהו פה לא מסתדר.. יש שכונת האגמים שהיא כבר ברובה בנויה ומה שלא בנוי כבר נסגר מזמן.. יש שכונה חדשה בשם "אגם 3" שאפילו לא התחילו בשבילה עבודות עפר והיא אמורה להימצא מדרום לשכונת דורה, מצפון לשכונת קריית נורדאו, ממזרח לכביש בן צבי וממערב לכביש החוף.. בדיוק הפוך מהתיאור של המיקום שניתן בכתבה שאגב מתאר מקום שלא יכול להתקיים לפי הנתונים שנתנו.. בכל מקרה בהצלחה למי שיזכה שם כי דירה גם תוך 5 שנים הוא לא יקבל, ובמקרה הטוב 10, אבל היי העיקר לעשות כותרת..
מיכאל  |  15.06.17
1.
ההצעה - לא אטרקטיבית
תשקללו: מפרט יחסית נמוך, חוסר יכולת להתמקח עם היזם על החוזה הדרקוני, תנאי תשלום אגרסיביים, בחירה מוגבלת של דירות לפי סדר ההגרלה (למעט המקומות הראשונים), אי יכולת לערוך שינויים כלשהם לפני המסירה (אפילו לא הזזת שקע!), פרוייקט שכולו על טהרת "נזקקים למחיר למשתכן", תאריך מסירה בלתי ידוע... תוסיפו לזה את חברת י.ת.ב. שכל תפקידה לאפשר ליזם תנאים נוחים לשיווק ובמקביל להסיר אחריות ממשרד השיכון - וקיבלתם תשובה שלילית לכל דרישה וטענה בלי שום נימוק משפטי, בלי שקיפות, בלי אחריות ציבורית ובלי תודעת שירות. כל אלה שווים לכם ברכישת דירה יותר מ 200 אלף ש"ח - והופכים את הרכישה בפרוייקט הזה ספציפית (ובעוד רבים כמוהו) ללא כדאיים.
זוכה בעתלית  |  15.06.17