אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלביט מערכות תתקין מערכות הגנה במטוסי מנהלים של לקוח באפריקה צילום: אתר החברה

אלביט מערכות תתקין מערכות הגנה במטוסי מנהלים של לקוח באפריקה

החברה תקבל תשלום של יותר מ-20 מיליון דולר בעסקה, שתושלם במשך שנה. המערכות יותקנו במטוסי המנהלים החדישים של הלקוח, מדגם Gulfstream G650

21.06.2017, 10:07 | מיקי גרינפלד

עסקה חדשה לאלביט מערכות מול לקוח באפריקה. החברה מדווחת הבוקר (ד') על עסקה להתקנת מערכות אינפרה אדום במטוסי המנהלים של הלקוח, בסכום של למעלה מ-20 מיליון דולר.  

קראו עוד בכלכליסט

העסקה היא לשנה אחת והיא כוללת מערכות J-MUSIC מבוססות אינפרה אדום של החברה להגנת מטוסים - Directed Infrared Countermeasure - DIRCM. המערכות שכוללות מנגנון התראה מפני טילים (IR PAWS), יותקנו במטוסי המנהלים Gulfstream G650 של הלקוח. מספר המערכות והמטוסים המדוברים לא צויין.

הגולפסטרים G650 הוא הדגם החדש ביותר של חברת Gulfstream Aerospace. העבודה על הדגם החלה ב-2005 והוא הוצג לראשונה בשנת 2008. זהו הדגם הגדול והמהיר ביותר של החברה, הוא יכול לשאת בין 11 ל-18 נוסעים, ומחיר כל מטוס עומד על בין 66 ל-68 מיליון דולר, בהתאם לגודל היחידה.

על פי הודעת אלביט מערכות, המערכות שיותקנו במטוסי הלקוח צברו עד כה 30 אלף שעות פעולה, בקרב שורה של לקוחות ברחבי העולם, במטוסים בגדלים שונים.

"הבחירה בנו להטמעת המערכות במטוסי ה-Gulfstream 650 מהווה הבעת אמון נוספת, ואינדיקציה לביקוש הגבוה למערכות ה-DIRCM שלנו", אומר אלעד אהרונסון, ראש חטיבת המודיעין באלביט מערכות.

Gulfstream G650 תמונת פנים, צילום: אתר החברה Gulfstream G650 תמונת פנים | צילום: אתר החברה Gulfstream G650 תמונת פנים, צילום: אתר החברה

Gulfstream G650, צילום: אתר החברה Gulfstream G650 | צילום: אתר החברה Gulfstream G650, צילום: אתר החברה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות