אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות המיזוג עם אל על, ישראייר מגייסת טייסים חדשים צילום: ישראייר

בעקבות המיזוג עם אל על, ישראייר מגייסת טייסים חדשים

ישראייר תזדקק לטייסים נוספים בעקבות ההסכם הצפוי עם סאן דור. לחברה יש כיום 52 טייסים. באפריל קיבלו הטייסים הוותיקים תוספת שכר של 22%

17.07.2017, 10:10 | תומר הדר

חברת התעופה ישראייר יוצאת במהלך של גיוס טייסים וטייסות חדשים לקראת המיזוג עם אל על. כך עולה ממודעות שפרסמה חברת התעופה הקוראות לטייסים וטייסות להגיש מועמדות לשורת החברה. לנוכח תוספת הפעילות הצפויה עם סיום מהלכי המיזוג בינה לבין אל על, בחודשים הקרובים, תזדקק ישראייר לטייסם נוספים.

קראו עוד בכלכליסט

על פי המודעות, הטייסים הפוטנציאליים חייבים להיות בין היתר בעלי ניסיון טיסה של 1,000 שעות, לעבור את הבדיקות הרלוונטיות, לעבור מבחני אנגלית תעופתית, להיות אזרחי ישראל, לשלוט בעברית על בוריה ולהתחייב למגורי קבע בישראל.

מטוס ישראייר, צילום: bigstock מטוס ישראייר | צילום: bigstock מטוס ישראייר, צילום: bigstock

בתחילת החודש אישר דירקטוריון אל על הבנות להסכם לרכישת ישראייר תעופה ותיירות בעסקה בשווי של 24 מיליון דולר, שבמסגתה הפכה ישראייר לחברה בבעלותה של סאן דור (חברת בת של אל על) שתוחזק במשותף על ידי אי.די. בי תיירות (25%) ואל על (75%).

ישראייר, המשווקת יעדי חופשה וגם טיסות נחשבת כיום לחברת התעופה השנייה בגודלה מבין חברות התעופה הישראליות אשר טסות לחו"ל. על פי נתוני רשות שדות התעופה, במהלך חמשת החודשים הראשונים של השנה הטיסה אל על 30.6% מהנוסעים (2,102,045 נוסעים). במקום השני ישראייר עם 178,903 נוסעים המהווים 2.6% מכלל הנוסעים.

צוות טייסי ישראייר מונה כיום 52 טייסים. באפריל האחרון נחתם הסכם עם טייסי ישראייר הוותיקים במסגרתו הם קיבלו תוספת שכר של 22% וכן התאמה לתקנות התעופה החדשות שיכנסו לתוקף במאי 2018. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות