אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לירן רזמוביץ' מונה למנכ"ל דיסקונט חיתום צילום: דורון לצטר

לירן רזמוביץ' מונה למנכ"ל דיסקונט חיתום

רזמוביץ' כיהן בחודשים האחרונים באופן בלתי רשמי כמנכ"ל חברת החיתום, לאחר שנתיים כסמנכ"ל. יו"ר דיסקונט חיתום צחי סולטן: "בהובלתו תעמדו החברה באתגרי השוק ותמשיך במגמת הצמיחה"

18.07.2017, 18:13 | אורן פרוינד

דיסקונט קפיטל חיתום הודיעה היום (ג') על מינויו של לירן רזמוביץ' למנכ"ל החברה באופן רשמי. רזמוביץ' (37), שמכהן מזה מספר חודשים כמנכ"ל החברה באופן לא רשמי, הצטרף לדיסקונט קפיטל חיתום לפני כשלוש שנים, ובשנתיים האחרונות כיהן כסמנכ"ל בחברה.  

קראו עוד בכלכליסט

לרזמוביץ' ניסיון של למעלה מעשור בשוק ההון הישראלי, בניהול הנפקות, בהובלת הנפקות פרטיות ובמסחר. טרם הצטרפותו לדיסקונט קפיטל חיתום, ניהל את תחום המסחר באג"ח פרטי באי.בי.אי שירותי בורסה, ובהמשך היה שותף באגוד חיתום ופיננסים בע"מ.

רזמוביץ' עתיד להחליף בתפקיד את טל רובינשטיין, שכיהנה כמנכ"לית החברה בשנה וחצי האחרונות, מאז המיזוג עם חברת כלל חיתום, וכן שימשה כמנכ"לית כלל חיתום בין השנים 2008-2013. רובינשטיין תוביל את תחום הפיתוח העסקי בחברה. לרובינשטיין ותק של למעלה מ-17 שנים בתחום החיתום.

צחי סולטן, יו"ר דיסקונט קפיטל חיתום, אמר : "אני מברך את לירן על כניסתו לתפקיד המנכ"ל. אני משוכנע כי ניסיונו הרב בהובלת הנפקות ועסקאות מורכבות ישיא ערך רב לדיסקונט קפיטל חיתום. אין לי ספק שבהובלתו תעמוד החברה בהצלחה באתגרי השוק ותמשיך במגמת הצמיחה".

סולטן הוסיף כי "בתקופה האחרונה, תחת הנהגתה של טל, הגיעה דיסקונט קפיטל חיתום להישגים חסרי תקדים אשר הציבו אותה בשורה הראשונה של שוק החיתום הישראלי. אני משוכנע שנמשיך ליהנות מהמקצועיות ומההיכרות העמוקה של טל עם שוק ההון גם בשנים הבאות".

לירן רזמוביץ לירן רזמוביץ' | צילום: דורון לצטר לירן רזמוביץ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות