אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Verizon חתמה על עסקה של 25 מיליון דולר עם Qwilt הישראלית

Verizon חתמה על עסקה של 25 מיליון דולר עם Qwilt הישראלית

החברה פיתחה מערכת להזרמת תכני וידאו במהירות תוך חיסכון ברוחב פס, שמסוגלת גם לנתח את צריכת התוכן עצמו. במסגרת העסקה, תישען ורייזון על המערכת של קווילט בשלוש השנים הקרובות

07.08.2017, 16:21 | מאיר אורבך
חברת קווילט (Qwilt) הישראלית חתמה על עסקה של 25 מיליון דולר עם Verizon, הספקית הגדולה של שירותי אינטרנט למובייל בארה"ב. במסגרתה, תספק טכנולוגיה להאצת העברה של תכני וידאו במשך שלוש שנים.

קראו עוד בכלכליסט

ההסכם בין החברות נחתם על רקע עלייה מתמדת בצפיה בתכני וידאו ברשת, במיוחד כשמדובר באירועים גדולים המועברים בשידור חי למאות מיליוני גולשים. מדובר בהרגלי צפיה המאתגרים את ספקיות האינטרנט, שנאבקות לשמר רוחב פס ולהזרים את התוכן ללא האטות או ניתוקים.

עובדי קווילט עובדי קווילט עובדי קווילט

קווילט פיתחה טכנולוגיות המאפשרות הזרמת מדיה בזמני טעינה קצרצרים תוך חיסכון ברוחב הפס. הפלטפורמה שלה ייחודית בכך שביכולתה לבצע ניתוח מעמיק של צריכת התוכן ולגלות מהם הקטעים הכי פופולריים באזורים שונים. המערכת מאחסנת אוטומוטית קליפים רלוונטיים על מרכזיות תקשורת שכונתיות, באזורים בהם יש ביקוש ספציפי עבורם. כך, ניתן לספק גישה מהירה יותר לתוכן ולחסוך ברוחב פס - ולאפשר נגישות מכל מקום בעולם משום שהתוכנה מנוהלת בענן.

לדברי לי היקס, סמנכ"ל וורייזון: "אנו משקיעים מיליונים מדי שנה כדי להתמודד עם ביקוש גובר לצריכת נתונים ושירותי וידאו ברחבי הרשת. הפתרון של קווילט מאפשר לנו לעמוד ביעד שהצבנו להקמת רשת חכמה, יעילה ואיכותית יותר לניהול אספקת התכנים. כך שלקוחותינו ייהנו מהזרמת וידיאו באיכות טובה יותר".

לדברי אלון מאור, מנכ"ל ומייסד שותף של קווילט: "הטכנולוגיה שלנו מאפשרת למפעילים להתמודד עם הצמיחה הדרמטית במדיה מוזרמת העוברת ברשתותיהם, לצמצם באופן ניכר את ההוצאות הכספיות והתפעוליות, ולעמוד בדרישה לספק ביצועים גבוהים. ספקיות האינטרנט מפיקות תובנות מהמידע הנאסף על צריכת המדיה, מקורות התכנים והעדפות תוכן של לקוחותיהם".

Qwilt הוקמה בשנת 2010 על ידי עובדים לשעבר של סיסקו וג'וניפר. החברה גייסה 65 מיליון דולר ומפעילה משרדים בישראל וארה"ב. ורייזון משרתת 114 מיליון לקוחות ותשתמש בטכנולוגיה להעברת תכנים כשידור וידאו חי באיכות 4K, מציאות מדומה ומוגברת ותקשורת עם כלי רכב חכמים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות