אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כנפיים תספק שירותי תחזוקה למטוסי התובלה של חיל האוויר צילום: חיל אויר

כנפיים תספק שירותי תחזוקה למטוסי התובלה של חיל האוויר

כנפיים תפעל כקבלן משנה במסגרת הסכם השירותים של תעשייה אווירית עם משרד הביטחון. תקופת ההסכם תעמוד על 4 שנים - התמורה תעמוד על 52 מיליון שקל

09.08.2017, 11:35 | שירות כלכליסט

חברת כנפיים תספק שירותי תחזוקה למטוסי התובלה של חיל האוויר. החברה - בעלת השליטה באל על - הודיעה היום (ד' ) על חתימת הסכם עם התעשייה האווירית (באמצעות שותפות כנפי תחזוקה שבבעלותה המלאה של כנפיים), לפיו תשמש קבלן משנה של תע"א בחוזה השירותים עם חיל אוויר.  

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת הסכם שירותים כולל בין תע"א למשרד הביטחון, תספק כנפיים שירותי תחזוקה למטוסי טייסת כנף התובלה של החיל בבסיס נבטים. תקופה החוזה תחל ב-1 בספטמבר השנה ותסתיים ב-31 בדצמבר 2021, ועבור השירותים לאורך תקופה זו תקבל כנפיים סכום של כ-52 מיליון שקל (בכפוף למנגנון הצמדות).

לתעשייה האווירית ניתנה האופציה להאריך את ההסכם לתקופה אחת או לכמה תקופות, עד ל-5 שנות הארכה לכל היותר. למשרד הביטחון קיימת זכאות לסיום הסכם השירותים מול התעשייה האווירית וככל שיבחר לעשות זאת, תעשייה אווירית תהיה רשאית לבטל את הסכם קבלנות המשנה עם כנפיים במתן הודעה מוקדמת.

חברת כנפיים בוחנת הנפקת מניות של החברה־הבת גלובל כנפיים בבורסה בתל אביב, כאשר הכוונה היא לגייס סביב 100 מיליון שקל, לפי שווי כ־350–400 מיליון שקל. ההנפקה צפויה לכלול הצעת מכר של מניות כנפיים בחברה הבת.  

מטוס תובלה מדגם הרקולס של חיל האוויר, צילום: חיל אויר מטוס תובלה מדגם הרקולס של חיל האוויר | צילום: חיל אויר מטוס תובלה מדגם הרקולס של חיל האוויר, צילום: חיל אויר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות