אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פריצה תאפשר גישה לתכונת הצילום הייחודית של הפיקסל צילום: google play

פריצה תאפשר גישה לתכונת הצילום הייחודית של הפיקסל

יכולת עיבוד התמונה שפיתחה גוגל זמינה לשימוש בשאר המכשירים החדשים בשוק. בינתיים, בגוגל מתכוננים להשקת הפיקסל 2 ועורכים מקצה שיפורים ביישום המצלמה שהעניק למכשיר הקודם לא מעט נקודות זכות חשובות

13.08.2017, 17:11 | רפאל קאהאן

אפליקציית הצילום של מכשיר הפיקסל מבית גוגל נפרצה ע"י מפתח בשם B-S-G. עתה, כמעט כל אדם עם מכשיר דגל שיצא בשנה וחצי האחרונות (בעל מעבד מסוג סנאפדרגון 820, 821 או 835) יכול להשתמש בתכונת ה-HDR+ המאפשרת יכולות מרשימות של הפרדת הצילום ע"י החיישן.

קראו עוד בכלכליסט

פריצת האבטחה באפליקציית הצילום של גוגל, שהיא עצמה נפתחה לציבור המשתמשים, אינה רשמית וסביר להניח שזו תעשה מאמצים לחסום אותה. אלא שמלבד אותה תכונה ייחודית - גוגל פתחה כל שאר הפיצ'רים עבור כולם.

פיקסל - מכשיר הדגל של גוגל, צילום: Free Press Journal פיקסל - מכשיר הדגל של גוגל | צילום: Free Press Journal פיקסל - מכשיר הדגל של גוגל, צילום: Free Press Journal

מקצה שיפורים

השקת הפיקסל 2 נמצאת מעבר לפינה וגוגל עובדת במרץ כדי להתאים את האפליקציות החשובות לה לבואו של היורש. האפליקציה החשובה ביותר עבור המכשיר היא המצלמה - הפיקסל דור ראשון זכה לביקורות משבחות לא מעט בזכות הפיתוחים של החברה בתחום. כעת גוגל משיקה מספר שיפורים שצפויים לשפר מעט את הביצועים שלה.

התכונה העיקרית היא יכולת הפלאש לתמונות סלפי. הרעיון הוא לייצר אור בעזרת המסך, כך שברגע שתצלמו את הסלפי והמצלמה תזדקק לתאורה נוספת, המסך יאיר בגוון עור. זה לא רעיון מקורי של גוגל, אבל הוא שימושי ביותר ובעיקר הוא עובד באופן אוטומטי.

עוד תכונה מעניינת היא הגדלה (זום) על ידי הקשה כפולה על המסך ומעבר בין צילום וידאו וסטילס על ידי סווייפ. בסך הכל לא מדובר בשינויים מהותיים, אך הם משפרים עוד יותר את נוחות השימוש במצלמה. ניתן אגב להשתמש באפליקציה על כל מכשיר אנדרואיד שמריץ אנדרואיד בגרסה 7.1.1 (נוגט) ומעלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות