אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Puls גייסה 25 מיליון דולר צילום: pixabay

Puls גייסה 25 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה לאספקת שירותי תיקונים למכשירי מובייל וזמינה בארה"ב בלבד. את סבב הגיוס הובילה קרן Red Dot Capital Partners, קרן הצמיחה של Tamasek הסינגפורית

15.08.2017, 16:00 | מאיר אורבך

חברת Puls (לשעבר CellSavers), שפועלת בתחום התיקון המיידי של מכשירי מובייל, גייסה 25 מיליון דולר בהובלת Red Dot Capital Partners, קרן הצמיחה של Tamasek הסינגפורית בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

בסבב הגיוס השתתפו גם המשקיעה האסטרטגית סמסונג נקסט, וכן מאבריק ונצ'רס (Maverick Ventures) של ירון קרני , קרן האשראי להייטק קראוס קפיטל (Kreos Capital), והמשקיעים הקיימים סקויה קפיטל וכרמל ונצ'רס.

תיקון מכשירים מהיר, בארה"ב בלבד, צילום: shutterstock תיקון מכשירים מהיר, בארה"ב בלבד | צילום: shutterstock תיקון מכשירים מהיר, בארה"ב בלבד, צילום: shutterstock

החברה, שפיתחה פלטפורמה טכנולוגית המאפשרת אספקת שירותים מהירים לתיקון ותמיכה בסמארטפונים וטאבלטים, תשתמש בהון שגויס כדי להרחיב את סל השירותים שלה ולתקן גם מסכים, מערכות אבטחה ומוצרי בית חכם. השירות של Puls יתחיל לכלול גם הדגמת פעולה של מכשירים בבתי לקוחות, התקנה, אינטגרציה, תמיכה ושדרוג. השירות שלה זמין בארה"ב בלבד.

פולס הוקמה ב-2015 בידי איתי הירש ואייל רונן. עד כה, גייסה 43 מיליון דולר והיא מעסיקה 55 אנשי פיתוח בארה"ב ו-20 בארץ. בעקבות הגיוס, צפויה לשכור 15 עובדים נוספים בישראל. המערכת של פולס מאפשרת לה להתחייב על הגעת טכנאי תוך שעה מקריאה בכל מקום בו היא פועלת. זאת, ע"י ניתוח מגבלות תנועה כפקקים הידע של הטכנאי והתאמתו לתקלה הנדרשת לתיקון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות