אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כמה מרוויחים כוכבי "משחקי הכס" עבור כל פרק? צילום: HBO

כמה מרוויחים כוכבי "משחקי הכס" עבור כל פרק?

במגזין "וריאטי" חשפו כי אמיליה קלארק, ניקולאי קוסטר-ולדאו, פיטר דינקלג', קית' הרינגטון ולינה הדי מקבלים 500 אלף דולר לפרק; וכמה מרווחים כוכבי הסדרה "המפץ הגדול"?

23.08.2017, 21:07 | שירות כלכליסט
"משחקי הכס" היא אחת הסדרות המדוברות ביותר המשודרות כיום בטלוויזיה. בהיותה הלהיט הגדול ביותר של רשת HBO בו היא משודרת, אין זה מפתיע לגלות שהשחקנים, כלומר אלה שהדמויות שהם מגלמים הצליחו לשרוד עד העונה השביעית והלפני אחרונה – מרוויחים משכורות גבוהות.

קראו עוד בכלכליסט

במגזין "וריאטי" חשפו כמה עולה לגלם דמות ראשית בווסטרוז. על פי הכתבה, אמיליה קלארק (דאינריז), ניקולאי קוסטר-ולדאו (ג'יימי לנסיטר), פיטר דינקלג' (טיריון לניסטר), קית' הרינגטון (ג'ון סנו) ולינה הדי (סרסיי לניסטר) מרוויחים כל אחד 500 אלף דולר לפרק.

 , צילום: HBO צילום: HBO  , צילום: HBO

מכיוון שמדובר בשכר לפרק, פירוש הדבר שבעונה רגילה של 10 פרקים, מרוויחים השחקנים 5 מיליון דולר, בדומה לשכר של קווין ספייסי בבית הקלפים ומעט יותר מאשר

מרוויחה קלייר דיינס לפרק של הומלנד. אלא שהשכר של דיינס וספייסי הוא גם עבור תפקידם כמפיקים, בעוד שכוכבי משחקי הכס מסתפקים רק במשחק. השחקן המרוויח ביותר כיום בתוכניות הדרמה הטלוויזיה הוא רוברט דה נירו, שירוויח 775 אלף דולר לפרק בסדרה המתוכננת שלו עבור אמזון.

מהרשימה של "וריאטי" עולה עוד כי כנראה משתלם יותר לשחק בקומדיה. כוכבי "המפץ הגדול" הם המרוויחים הגדולים ביותר בטלוויזיה האמריקאית, הודות לשכר של 900 אלף דולר לפרק.

מרוויח גדול נוסף הוא דיוויד לטרמן, שירוויח מנטפליקס 2 מיליו דולר לכל אחת מ-6 תוכניות הראיונות שיצלם עבור שירות הסטרימינג.

 , צילום: HBO צילום: HBO  , צילום: HBO

תגיות

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
אין מקום להשוואה.
משחקי הכס כוללת בתוכה הוצאות עצומות על אפקטים ועל עוד המון שחקנים חשובים אחרים שעל פי הסיפור חייבים לשרוד עד הסוף. כשאתה בסדרת קומדיה, לרוב ישנם 3-4 שחקנים בכירים עם משכורות גבוהות וכל שאר השחקנים הממש לא חשובים מקבלים משכורות מאוד נמוכות. מה גם שבקומדיה אין הוצאות על אפקטים, ריבוי מצלמות וכל מיני דברים אחרים. ההשוואה היא ממש לא נכונה. תשוו את משחקי הכס לסדרות דומות אחרות שהכילו את אותם אפקטים... אבל אין כאלה. אההה כן... ובראן יכול לשלוט בעצים. קראתי את הספר.
אבי  |  24.08.17
לכל התגובות