אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
20 מיליון סיבות לאהוב את שחקן הפוטבול ג'יי ג'יי וואט צילום: איי אף פי

20 מיליון סיבות לאהוב את שחקן הפוטבול ג'יי ג'יי וואט

קמפיין גיוס הכספים של שחקן הפוטבול למאמצי השיקום של הוריקן הארווי משך כבר מעל 20 מיליון דולר בתרומות, נכון ליום שלישי. כך אישר שחקן ההגנה של יוסטון טקסנס בחשבון הטוויטר שלו

06.09.2017, 09:40 | שירות כלכליסט
קמפיין גיוס הכספים של שחקן הפוטבול ג'יי.ג'יי.וואט למאמצי השיקום של הוריקן הארווי משך כבר מעל 20 מיליון דולר בתרומות, נכון ליום שלישי, כך אישר שחקן ההגנה של יוסטון טקסנס בחשבון הטוויטר שלו.

קראו עוד בכלכליסט

ג ג'יי. ג'יי וואט. אינו היחיד שתורם למאמצי השיקום. קבוצת הפוטבול שבה הוא משחק תרמה מיליון דולר, ואילו טנסי טיטאנס תרמו מיליון דולר לקמפיין גיוס התרומות של וואט | צילום: איי אף פי ג

ביום חמישי הכריז וואט כי גייס תרומות של מעל 12 מיליון דולר. הוא עקף את רף ה-13 מיליון דולר ביום חמישי בלילה והגיע כבר ל-17 מילון דולר ביום שבת.

"אני לא יכול להודות לכם מספיק - מוזיקאים, ספורטאים, ילדים עם דוכני לימונדה, אנשים שאירחו אירועי גיוס כספים, תרומות של עסקים - איני יכול להודות לכולם מספיק", אמר בשבוע שעבר. "עכשיו אני מתמקד בהעברת הכסף לאנשים שזקוקים לו. אנחנו ממלאים טנדרים בעודנו מדברים, ונסע לתרום אספקה בסוף השבוע, זה השלב הראשון. זה יהיה השלב הראשון במבצע שלנו להשיג את ההשפעה הדחופה שצריכים. יש לנו מים, מזון, בגדים, גנרטורים, ציוד לתינוקות, חומרי ניקוי. אם יש משהו שלא חשבתי עליו, תכתבו בתגובות כי אנחנו רוצים לוודא שנשיג לאנשים האלה בדיוק מה שהם צריכים כדי שנוכל לעזור לבנות מחדש בהקדם האפשרי. יוסטון, את במחשבות שלנו. תודה לכל מי שתרם".

וואט אינו היחיד שתורם למאמצי השיקום. קבוצת הפוטבול שבה הוא משחק תרמה מיליון דולר, ואילו טנסי טיטאנס תרמו מיליון דולר לקמפיין גיוס התרומות של וואט. ניו אנגלנד פטריוטס, ניו יורק ג'טס ומשפחת ג'ונסון תרמו כל אחד מיליון דולר למאמצי השיקום. ארתור בלנק, הבעלים של אטלנטה פלקונס התחייב להשוות לתרומות האוהדים עד לסכום של מיליון דולר.

גרין ביי פקרס תרמה 100 אלף דולר לקרן של וואט, ואילו בולטימור רייבנס תרמו מיליון דולר לארגון United Way of Greater Houston, צבא הישע והצלב האדום עבור מאמצי השיקום. דטרויט ליונס הכריזו גם כן על תרומה של מיליון דולר לצלב האדום.

מגישת הטלוויזיה אלן דג'נרס הפתיעה את וואט עם תרומה של מיליון דולר לקרן שלו, עליה הכריזה בתוכנית שלה ביום רביעי. זמרת הפופ מיילי סיירוס התחייבה לתרום 500 אלף דולר, והראפר דרייק הודיע באינסטגרם שהוא תורם 200 אלף דולר לקמפיין של וואט. 

סמי חדירה, שארגן משחק צדקה באזור לפני שנתיים, רכש את הכרטיסים וחילק אותם באמצעות 15 עמותות צדקה שמטפלות בילדים פגיעים או חולי סרטן, צילום: גטי אימג סמי חדירה, שארגן משחק צדקה באזור לפני שנתיים, רכש את הכרטיסים וחילק אותם באמצעות 15 עמותות צדקה שמטפלות בילדים פגיעים או חולי סרטן | צילום: גטי אימג'ס סמי חדירה, שארגן משחק צדקה באזור לפני שנתיים, רכש את הכרטיסים וחילק אותם באמצעות 15 עמותות צדקה שמטפלות בילדים פגיעים או חולי סרטן, צילום: גטי אימג

סמי חדירה רכש 1,200 כרטיסים למשחק נבחרת גרמניה עבור ילדים עם מוגבלויות

בינתיים בגרמניה, במשחק הכדורגל של גרמניה נגד נורבגיה במוקדמות מונדיאל 2018 צפו מעל אלף ילדים עם מוגבלויות, זאת הודות למאמציו של הקשר סמי חדירה. הוא רכש 1,200 כרטיסים למשחק של גרמניה במוקדמות המונדיאל, וחילק לילדים עם מוגבלויות.

חדירה, שארגן משחק צדקה באזור לפני שנתיים, רכש את הכרטיסים וחילק אותם באמצעות 15 עמותות צדקה שמטפלות בילדים פגיעים או חולי סרטן.

"רצינו לעשות דבר טוב עבור האזור, שנתיים לאחר משחק הצדקה. ומשחק הנבחרת בשטוטגרט סיפק את התפאורה המושלמת", צוטט באתר של התאחדות הכדורגל הגרמנית. "הודות לסיוע ארגוני מצד בני המשפחה שלי, אנחנו מאפשרים לצעירים, שאחרת לא היו יכולים, לצפות במשחק".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות