אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר SIGA גייסה 3.5 מיליון דולר צילום: תומר יעקובסון

חברת הסייבר SIGA גייסה 3.5 מיליון דולר

החברה פיתחה טכנולוגיה להגנה על תשתיות קריטיות כחשמל, גז, נפט ועוד. את סבב הגיוס הובילה AWZ הקנדית, שתקים ביחד עם SIGA חברה חדשה שתשווק את מוצריה בצפון אמריקה

06.09.2017, 11:20 | הגר רבט
חברת הסייבר הישראלית SIGA הודיעה היום (ד') על גיוס של 3.5 מיליון דולר מ- AWZ הומלנד סיקיורטי הקנדית בסבב A. בעקבות ההסכם, תקים AWZ עם SIGA חברה-בת משותפת בצפון אמריקה לשיווק טכנולוגיית האבטחה של החברה.

קראו עוד בכלכליסט

SIGA נוסדה ב-2014 בידי אמיר סמואילוף ואילן גנדלמן. טרם הגיוס הנוכחי גייסה SIGA כמיליון דולר ממשרד המדען הראשי וקרן הוריזון גרינטק ונצ'רס. החברה פיתחה טכנולוגיות אבטחת מידע למערכות בקרה ותפעול קריטיות בעולם ה-OT (טכנולוגית התפעול).

ירון אשכנזי, מייסד ומנכ"ל AWZ הומלנד סקיורטי, צילום: תומר יעקובסון ירון אשכנזי, מייסד ומנכ"ל AWZ הומלנד סקיורטי | צילום: תומר יעקובסון ירון אשכנזי, מייסד ומנכ"ל AWZ הומלנד סקיורטי, צילום: תומר יעקובסון

המוצר העיקרי של החברה מאפשר לזהות בזמן אמת שינויים בהתנהגות הנורמלית של מערכות הבקרה, ולקבל התראה מבעוד מועד על תקלות, בין שהן נגרמות מבעיות תפעול ובין שנגרמו מתקיפות סייבר. הפתרון של החברה מיועד למערכות הבקרה והתפעול בתחומי התשתיות הקריטיות, כמו: חשמל, גז, נפט, גרעין, מים ותחבורה או ניהול קווי ייצור כגון פרמצבטיקה ומזון.

זו היא ההשקעה השנייה של קרן ההון הקנדית בחברת סייבר ישראלית, לאחר שלפני כחודש הודיעה על השקעה של 5.2 מיליון דולר בחברת אוקטופוס.

ירון אשכנזי, מייסד ומנכ"ל AWZ הומלנד סקיורטי, אמר בעקבות ההכרזה: "אנו ממשיכים להשקיע בחברות הזנק ישראליות עם זיקה לתחום הסייבר, המודיעין והאבטחה הפיזית. קרן ההון סיכון הקנדית AWZ בחרה להשקיע בחברת SIGA מתוך אמונה ביזמים ובמוצר החברה, אשר נותן מענה משמעותי למציאות החדשה אליה התעורר העולם. מתקפות הסייבר מבוצעות בתדירות גוברת על מתקנים ותשתיות אסטרטגיות במדינות ברחבי העולם. במסגרת ההסכם נקבע עוד כי קרן AWZ תקים עם חברת SIGA, חברת בת משותפת בצפון אמריקה לשיווק טכנולוגית ה- SigaGuardTM".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות