אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השף רפי כהן שוחרר ממעצר: מחר יוגש נגדו כתב אישום צילום: אוראל כהן

השף רפי כהן שוחרר ממעצר: מחר יוגש נגדו כתב אישום

המשטרה הודיעה שהסתיימה החקירה בעניינו של כהן, החשוד באיומים על עובדי בנק לאומי בתל אביב; השופט עידו דרויאן הורה לשחררו בערבות עצמית

07.09.2017, 17:27 | זוהר שחר לוי
השף רפי כהן, שנעצר אתמול (ד') עם נחיתתו בנתב"ג, שוחרר לאחר שהמשטרה הודיעה כי בכוונתה להגיש נגדו מחר כתב אישום. כהן חשוד באיומים על עובדי סניף בנק לאומי בתל אביב.

קראו עוד בכלכליסט

עם זאת, המשטרה צפויה לבקש לעצור אותו שוב ולהאריך את מעצרו עד תום ההליכים מחשש שיברח מהארץ. 

חשוד באיומים על עובדי בנק לאומי. השף רפי כהן, צילום: אוראל כהן חשוד באיומים על עובדי בנק לאומי. השף רפי כהן | צילום: אוראל כהן חשוד באיומים על עובדי בנק לאומי. השף רפי כהן, צילום: אוראל כהן

מוקדם יותר היום האריך השופט עידו דרויאן מבית משפט השלום בתל אביב את מעצרו של כהן ביממה, אולם לאחר שהמשטרה הודיעה כי החקירה בעניינו הסתיימה ומחר יוגש נגדו כתב האישום, הורה לשחררו בערבות עצמית של 5,000 שקל.

בנוסף, נאסר על כהן, המיוצג על ידי עו"ד שלמה גיגי, ליצור קשר עם מי מהמעורבים בפרשה, וכן נאסר עליו להתקרב למרחק 200 מטר מסניף בנק לאומי ברחוב גורדון בתל אביב, או אל מי מהמעורבים.

"למעשה", כתב השופט דרויאן, "הסתיימה החקירה, כך שאין עוד חשש לשיבוש מהלכי משפט וחקירה, ונותרה למעשה עילה יחידה והיא החשש מהימלטות והרצון להבטיח כי החשוד יתייצב למשפט. בנסיבות אלו יש לשחרר את החשוד וזאת בערובות שיבטיחו את התייצבותו לדיון, ותו לא".

כהן נקלע לאחרונה לקשיים כלכליים ולחובות גדולים. עם נחיתתו בנתב"ג המשטרה עצרה אותו, מאחר שהוא דרוש למשפט המתנהל נגדו בעניין עסקיו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות