אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החיפוש הסתיים: טבע מינתה את קאר שולץ למנכ"ל החברה צילום: twitter

החיפוש הסתיים: טבע מינתה את קאר שולץ למנכ"ל החברה

שולץ כיהן ב-30 השנים האחרונות בתפקידים בכירים שונים בתעשיית הבריאות העולמית - הוא צפוי לעבור עם משפחתו לישראל: "אני מצפה לעבוד בצמוד עם כל הצוות בטבע ולבנות עתיד מוצלח עבור החברה ובעלי העניין שלה"

11.09.2017, 09:10 | דרור רייך ומיקי גרינפלד

החיפוש הסתיים - טבע מינתה מנכ"ל: החברה הודיעה לפני שעה קלה (ב') על מינויו של קאר שולץ מדנמרק לנשיא ומנכ"ל החברה. שולץ יעבור להתגורר עם משפחתו בישראל ויעבוד ממטה החברה בפתח תקווה. יצחק פטרבורג ימשיך לשמש כמנכ"ל זמני עד להצטרפותו הרשמית של מר שולץ לחברה. בשלב זה לא נמסר מתי ייכנס שולץ לתפקיד.  

קראו עוד בכלכליסט

שולץ הוא מנהל בעל נסיון של כ-30 שנה בתעשיית הבריאות, ועל פי הודעת החברה בעל ניסיון רב בהובלת יוזמות פיננסיות ורה ארגון בחברות גלובליות מורכבות. מאז 2015 הוא שימש כנשיא ומנכ"ל חברת התרופות לונדבק מקופנהגן (Lundbeck).

לפני שהצטרף ללונבק עבד במשך כשלושה עשורים ב- Novo Nordisk אשר בה כיהן במגוון תפקידי ניהול, כולל ניהול התפעול של החברה (COO), סמנכ"ל אספקת מוצרים ומנהל תכנון מוצרים ושירות לקוחות בחטיבת הטיפול בסוכרת. בנוסף לשנותיו ב- Novo Nordisk, מר שולץ החזיק במספר תפקידים במקינזי ובאנדרסון שירותי ייעוץ. שולץ הוא בעל תואר שני בכלכלה מאוניברסיטת קופנהאגן.

טבע מציינת בהודעה כי בתהליך האיתור הגלובלי נעזר דירקטוריון החברה בחברת איתור הבכירים היידריק אנד סטראגלס.

קאר שולץ מסר בהודעת החברה: "לכבוד הוא לי להצטרף לטבע, חברה אייקונית אשר הערצתי לאורך הקריירה שלי. מה שמשך אותי לטבע, ומה שמבדל אותה לעומת חברות אחרות, הוא מחויבותה הייחודית להמשך התרחבות גלובלית, התמדתה באספקת מוצרים וטיפולים חדשים ואיכותיים למטופלים וקידום תרבות של חדשנות לעובדיה. אני גאה להצטרף לחברה אשר מסייעת למיליוני מטופלים ברחבי העולם על בסיס יומיומי עם מגוון רחב של מוצרים ופתרונות גנריים וייחודיים. אני מצפה לעבוד בצמוד עם כל הצוות בטבע ולבנות עתיד מוצלח עבור החברה ובעלי העניין שלה".  

יו"ר טבע סול בארר, אמר בהודעת המינוי ש"קאר מביא עמו נסיון גלובלי נרחב בבריאות ופרמצבטיקה, רקורד מוכח ביישום אסטרטגיות מהפך עסקי, הנעת צמיחה והתרחבות בינלאומית בעלויות נמוכות, מימוש הבטחות לבעלי המניות, ומחויבות לתרבות של ציות ואכיפה, ולכן הוא האדם הנכון להצעיד את טבע קדימה".  

 

קאר שולץ, מנכ"ל חדש לטבע, צילום: twitter קאר שולץ, מנכ"ל חדש לטבע | צילום: twitter קאר שולץ, מנכ"ל חדש לטבע, צילום: twitter

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות