אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זוגלובק משיקה מותג פיצות מהונגריה בשם "פיצות D'ORO" צילום: אלעד גרשגורן

זוגלובק משיקה מותג פיצות מהונגריה בשם "פיצות D'ORO"

המפעל ההונגרי מייצר את פיצות D'ORO זה יותר משנה, מפיץ אותן ברחבי אירופה ומגלגל כ-10 מיליון יורו בשנה. הוא מייצר גם מאפים נוספים שזוגלובק מתכננת להכניס לשוק בקרוב

30.10.2017, 15:14 | נורית קדוש

כחצי שנה לאחר שהודיעה על סגירת פעילות המאפים שלה, זוגלובק מרחיבה את מגוון מוצריה ומשיקה מותג מיובא של פיצות קפואות בשם "פיצות D'ORO". המוצרים מיוצרים במפעל Seamaster Products Kft בהונגריה.

קראו עוד בכלכליסט

המפעל קיים משנת 2008 בעיר דברצן ומותג פיצות D'ORO (ד'אורו) קיים משנת 2016 ומגלגל כ-10 מיליון יורו בשנה.

הפיצות מופצות ברחבי אירופה - בדנמרק, גרמניה, סלובניה, הולנד, הונגריה, ספרד וצרפת. לצד הפיצות מייצר המפעל מאפים נוספים שזוגלובק מתכננת להכניס לשוק בטווח הקרוב.

מפעל המאפים של זוגלובק בברור חיל שנסגר, צילום: גדי קבלו מפעל המאפים של זוגלובק בברור חיל שנסגר | צילום: גדי קבלו מפעל המאפים של זוגלובק בברור חיל שנסגר, צילום: גדי קבלו

אלי זוגלובק, יו"ר ומנכ"ל החברה: "כך אני רואה את העתיד של החברה. מעבר לתמיכה של 80 שנה בתחומי הליבה שלנו, היעד שלי להמשיך ולהביא מותגי מזון בוטיקיים ואיכותיים נוספים מחו"ל".

ההחלטה על סגירת פעילות מפעל המאפים של החברה בקיבוץ ברור חיל ליד שדרות, התקבלה בעקבות הירידה במכירות הבשר המעובד על רקע אזהרת ארגון הבריאות העולמי לפני שנתיים.בסיכום 2016 רשמה החברה ירידה של 16.5% במכירות (על פי נתוני סטורנקסט הבודקת את השוק הקמעונאי) ונתח השוק שלה ירד ל-1.1% בלבד משוק המזון. בחברה טענו מנגד כי הירידה במכירות החברה בכלל השוק הסתכמה ב-8% בלבד.

שוק הפיצות בישראל מגלגל כ- 107 מיליון שקל בשנה ובין הקטגוריות הקפואות הוא היחיד שמציג צמיחה של כ-3% בשנה. זוגלובק מחזיקה כ-20% משוק הפיצות הקפואות ושחקנים נוספים עיקריים בשוק הפיצות הקפואות הם תנובה ונטו.

הפיצות הקפואות מתחלקות לשני שווקים עיקריים: שוק הכשרות המהודרת שמגיע בחבילות עם מספר פיצות במארזוהשוק הכללי, שצורך פיצות בכשרות רגילה באריזות של פיצות בודדות.

תגיות