אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השיפוץ של סטמפורד ברידג' נדחה בגלל אישורים משפטיים הדמיה: טוויטר צ'לסי

השיפוץ של סטמפורד ברידג' נדחה בגלל אישורים משפטיים

התוכנית של צ'לסי לשפץ את האצטדיון ולהגדיל את כמות המושבים בו ל-60 אלף, תתעכב בשלוש שנים לפחות; הקבוצה מקווה שהאישורים יתקבלו והעבודה תצא לדרך ברבעון השלישי של 2018

13.11.2017, 15:07 | שירות כלכליסט
התוכניות של צ'לסי לשפץ את סטמפורד ברידג' ולהפוך אותו לאצטדיון עם תפוסה של 60 אלף מושבים, יתעכבו בשלוש שנים לפחות.

קראו עוד בכלכליסט

הדמיית האצטדיון לאחר השיפוץ, הדמיה: טוויטר צ הדמיית האצטדיון לאחר השיפוץ | הדמיה: טוויטר צ'לסי הדמיית האצטדיון לאחר השיפוץ, הדמיה: טוויטר צ

בקבוצה קיוו שיוכלו לשחק במגרש החדש כבר בעונת 2020/21, אך כעת התאריך המוקדם ביותר הוא עונת 2024/25, כך לפי חברי הדירקטוריון ברוס באק ומרינה גרנובסקאיה, שהשתתפו בפורום אוהדים.

פירוש הדבר כי הקבוצה לא תעבור מסטמפורד ברידג' עד 2020. "יהיו עוד שתי עונות לפחות אחרי העונה הנוכחית", אמר חבר בצוות הפרויקט.

לצ'לסי ככל הנראה אפשרות לעבור לשחק בוומבלי בזמן השיפוץ בסטמפורד ברידג', אך במקביל מתנהלים דיונים גם עם אצטדיונים אחרים, ביניהם אצטדיון לונדון (המגרש הביתי של ווסטהאם) וטוויקנהאם (המגרש הביתי של נבחרת הרוגבי).

העיכוב בשיפוץ מיוחס ל"עניינים משפטיים ואישורים שיש לסדר לפני תחילת העבודות. זה עלול לקחת עוד זמן, אך זו לא בעיה ייחודית רק לפרויקט הזה".

דובר הפרויקט מסר כי בקבוצה מקווים שהאישורים יתקבלו והעבודה תצא לדרך ברבעון השלישי של 2018 "כולל הריסת המוזיאון ומועדון הבריאות, כשהעבודה על מסילות הרכבת תצא לדרך ב-2019".

עלות השיפוץ נאמדת ב-500 מיליון ליש"ט, אך המספר צפוי לעלות.

צ'לסי משחקת בסטמפורד ברידג' מאז 1905, והשיפוץ אמור להרחיב את התפוסה מ-41,600 מושבים ל-60 אלף, באמצעות תוספת של 13,374 מושבים כלליים והכפלת מושבי האח"ם (hospitality seats) ל-9,200.

על פי הדיווחים, משקיעים פרטיים ממזרח אסיה מוכנים לספק את המימון לאצטדיון כהלוואה. כך שלמרות שהבעלים רומן אברמוביץ' הזרים מעל מיליארד דולר למועדון מאז רכש אותו, הסכום הנוסף הנחוץ לבנייה - 500 מיליון ליש"ט - לא יגיע ישירות ממנו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות