אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הספאם בדרכו לצ'ט: כך ייראו הפרסומות בפייסבוק מסנג'ר

הספאם בדרכו לצ'ט: כך ייראו הפרסומות בפייסבוק מסנג'ר

החברה מפתחת שירות בשם Messenger Broadcast, שיאפשר למפרסמים לפנות אליכם ישירות ביישום ההודעות בצורה נרחבת ובנוסח אישי - בדומה לדיוורי ספאם טיפוסיים. עדיין לא ידוע מתי יושק

29.11.2017, 12:35 | קרן-אור גרינברג

הפרסומות בפייסבוק יתקפו מכיוון נוסף: הרשת החברתית מפתחת שירות בשם Messenger Broadcast, שיאפשר למפרסמים להציף את משתמשי אפליקציית המסנג'ר בדיוורים ישירים. לפי מידע שהגיע לידי TechCrunch, השירות יאפשר הפצה המונית של הודעות, בדומה למערכות דיוור במייל.

קראו עוד בכלכליסט

מסנג'ר ברודקאסט יאפשר לעסקים לנסח הודעות ולשלוח אותן ישירות לממשק הצ'ט, אך ככל הנראה שהפצת ההודעות תצריך יצירת קשר מקדים של המפרסם עם הגולש. בשלב הראשון, צפוי השירות להיות זמין בחינם לעסקים, אם כי הגדלת מספר הנמענים או מיקוד הפרסום יגררו עלויות נלוות.

ממשק שיגור הפרסומות של מסנג ממשק שיגור הפרסומות של מסנג'ר ברודקאסט ממשק שיגור הפרסומות של מסנג

לאחר ניסוח התוכן הפרסומי, הוא יופיע בחלון הצ'ט של המשתמש, עם אפשרות להביע בו עניין. לא ידוע האם תתאפשר חסימת מפרסמים מדרך תקשורת זו. פייסבוק יודעת היטב שמשתמשי ווטסאפ, אפליקציית הצ'ט הפופולרית בעולם, לא יקבלו בהבנה הפצת פרסומות לאור התחייבות מייסדי היישום להימנע מפרסום ישיר. לפיכך, מנסה החברה להוון את אפליקציית הצ'ט המשנית שלה, כדי להגדיל את שורת הרווח.

פייסבוק עצמה אישרה את הפרטים עבור TechCrunch, אך לא הרחיבה עליהם. "לעתים קרובות אנו בודקים מוצרים, תכונות ורעיונות ותמיד בוחנים דרכים חדשות להקל על עסקים לספק חוויות גדולות ללקוחות שלהם", נמסר מהחברה. "לאחר שנבדוק אותם באופן פנימי, נחליט אם להשיק אותם".

פיתוחי הפרסום של פייסבוק הואצו בשנה האחרונה: ביולי האחרון הורחבה זמינות פלטפורמת הצגת המודעות במסנג'ר, שמאפשרת למפרסמים למקם מודעות בין שרשורי הצ'ט. הפלטפורמה עדיין פועלת בשלב בטא וטרם הגיעה לכל העולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות