אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הוגש כתב אישום נגד ח"כ אורן חזן על תקיפת מנכ"ל עיריית אריאל צילום: אלכס קולומויסקי

הוגש כתב אישום נגד ח"כ אורן חזן על תקיפת מנכ"ל עיריית אריאל

מדובר בפרשה שקדמה להיותו ח"כ וקשורה בעיקול שהטילה עיריית אריאל על חשבון הבנק של אמו בשל חוב. בנוסף למנכ"ל הוא גם צעק וגידף את ראש העירייה ואיים עליו ש"יטפל" בו וידאג שלא "ישב עוד בכיסא"

07.12.2017, 11:59 | זוהר שחר לוי

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה הבוקר (ה') לבית משפט השלום בפתח תקווה כתב אישום נגד ח"כ אורן חזן (הליכוד), בעבירות של תקיפת עובד ציבור והתנהגות פסולה במקום ציבורי. מדובר בעבירות שבוצעו בטרם היותו של חזן ח"כ.

 

קראו עוד בכלכליסט

ההחלטה על הגשת כתב האישום התקבלה על ידי היועמ"ש אביחי מנדלבליט, בהתאם להמלצת פרקליט המדינה, ולאחר שנדחו טענותיו של חזן בשימוע שנערך לו.

 

לפי כתב האישום, באוקטובר 2014, לאחר שנודע לח"כ חזן על עיקול שהטילה עיריית אריאל על חשבון הבנק של אמו נוכח קיומו של חוב, הוא הגיע למשרדי העירייה ונכנס לכמה משרדים כדי לברר מי הורה על הטלת העיקול. משהבין שמדובר במנכ"ל העירייה אבי עזר, המתין להגעתו של המנכ"ל, ואז צעק עליו וגידף אותו. בהמשך, נצמד חזן אל המנכ"ל ודחף אותו בחוזקה עד שהמנכ"ל הוטח במעקה.

ח"כ אורן חזן, צילום: נמרוד גליקמן ח"כ אורן חזן | צילום: נמרוד גליקמן ח"כ אורן חזן, צילום: נמרוד גליקמן

עוד נאמר בכתב האישום, כי בהמשך כששהמנכ"ל נכנס לחדר הישיבות, חזן נכנס מיד אחריו, סגר את דלת החדר ואמר "אף אחד לא יוצא מפה". בחדר הישיבות המשיך חזן לצעוק ולגדף את המנכ"ל, עד שהוצא מהמקום.

לאחר מכן התפרץ חזן ללשכת ראש העירייה אלי שבירו, מבלי שקיבל לכך אישור, והחל לצעוק ולגדף את אותו. ראש העירייה הורה לחזן לעזוב את לשכתו, אולם חזן סירב תוך שהוא מאיים כי "יטפל" בו ו ידאג שהאחרון לא "ישב עוד בכיסא".

התיק מטופל בידי עו"ד ריקי גולדברג סגל מפרקליטות מחוז מרכז (פלילי).

ח"כ אורן חזן מסר בתגובה: "אין לי מה להסתיר. אצלי הכל שקוף. לכן הסרתי את החסינות שלי כח"כ ודרשתי בשיחה עם פרקליט המדינה משפט פומבי שקוף לעיני העם, שישודר בלייב בפייסבוק. במשפט אוכיח את יושרי ואת העובדה שמדובר בעוד רשות מושחתת ובכתב אישום מופרך המבוסס על תיק כמותו נסגרים אלפים בשנה כדבר שבשגרה. וכך גם יהיה גורלו של תיק זה.

כל כולו של תיק זה הוא רדיפה פוליטית צרופה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות