אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
10 האישים בראש רשימת החיפושים בגוגל: גל גדות ומטרידים מינית צילום: יח"צ

10 האישים בראש רשימת החיפושים בגוגל: גל גדות ומטרידים מינית

הכוכבת הישראלית בלטה ברשימת החיפושים הפופולריים ביותר ב-2017, כשלצידה שלוש נשים נוספות - מלניה טראמפ וארוסתו של הנסיך הארי; לעומתן, כל הגברים ברשימה נכנסו אליה בשל שערוריות הטרדה מינית ופוליטיקה בינלאומית

13.12.2017, 11:32 | שירות כלכליסט
השנה המוצלחת של גל גדות באה לידי ביטוי גם בדירוג 10 האנשים הפופולריים ביותר בחיפושי בגוגל בשנה החולפת; וונדרוומן דורגה במקום השישי ברשימה העולמית, שכוללת את מרבית האנשים שעלו השנה לכותרות - אם כי לא כולם בהקשרים חיוביים. ברשימת החיפושים בארה"ב הגיעה גדות למקום העשירי.  

קראו עוד בכלכליסט

השם שאנשים חיפשו הכי הרבה השנה הוא מאט לאוור, המגיש המפוטר של תכנית הבוקר של NBC, שהואשם בהתנהלות מינית לא הולמת. אליו הצטרפו עוד כמה שמות מוכרים שהואשמו השנה בהטרדה מינית, ביניהם המפיק ההוליוודי הידוע לשמצה הארווי וינשטיין (מקום 3) שפתח את הסכר, השחקן קווין ספייסי (מקום חמישי) ומגיש חדשות Fox ביל או'ריילי (מקום שישי).

גל גדות בתפקיד וונדר וומן, צילום: © 2016 Warner Bros. Ent. All Rights Reserved. גל גדות בתפקיד וונדר וומן | צילום: © 2016 Warner Bros. Ent. All Rights Reserved. גל גדות בתפקיד וונדר וומן, צילום: © 2016 Warner Bros. Ent. All Rights Reserved.

הרשימה כוללת גם שלוש נשים נוספות מלבד גדות: ארוסתו של הנסיך הארי, השחקנית האמריקאית מייגן מרקל במקום השני; הגברת הראשונה של ארה"ב מלניה טראמפ במקום השביעי; והקומיקאית קאתי גריפין, שספגה המון אש השנה לאחר שפרסמה תמונה שלה עם ראשו הכרות של הנשיא.

הארווי ויינשטיין, צילומים: איי פי הארווי ויינשטיין | צילומים: איי פי הארווי ויינשטיין, צילומים: איי פי

מקורב נוסף לממשל טראמפ שעורר עניין וחיפושים בגוגל הוא מייקל פלין, היועץ לשעבר לביטחון פנים, שהפך לאחר העדים המרכזיים בחקירת ההתערבות הרוסית בבחירות לנשיאות. במקום התשיעי נמצא מילו יאנופולוס, העורך לשעבר באתר החדשות הימני ברייטבארט.

המונח שאנשים חיפשו הרבה השנה היה ההוריקן אירמה; הסופה שהיכתה בפלורידה בספטמבר עוררה עניין הן בארה"ב והם בעולם כולו.

תגיות