אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת RGE במכתב לשר התקשורת: "אל תתערב במכרז ערוץ הכנסת" צילום: רמי זרנגר

קבוצת RGE במכתב לשר התקשורת: "אל תתערב במכרז ערוץ הכנסת"

על פי קבוצת RGE אמירתו של השר קרא בשבוע שעבר - "היא לא תהיה ואתה תהיה" כלפי נציג הבעלים של ערוץ 20 עשויה להתפרש כניסיון להשפיע על שיקול הדעת של יו"ר מועצת הכבלים והלוויין ד"ר יפעת בן חי-שגב והמועצה באמצעות איום על עתידה המקצועי

03.01.2018, 12:36 | אביב גוטר
קבוצת RGE שלחה הבוקר מכתב לשר התקשורת איוב קרא בו היא דורשת ממנו להבהיר שאין בכוונתו להתערב בכל הנוגע להליך המתקיים במכרז ערוץ הכנסת, בשיקול דעתה של יו"ר המועצה ד"ר יפעת בן חי-שגב ושל מועצת הכבלים והלוויין.

קראו עוד בכלכליסט

בעקבות אמירתו של קרא משבוע שעבר "היא לא תהיה ואתה תהיה" לנציג הבעלים של ערוץ 20 בדיון שנערך בכנסת במסגרת הצעת החוק לאסדרת הערוצים היעודיים טוענים ב-RGE כי אמירה זו עשויה להתפרש כניסיון להשפיע על שיקול הדעת של בן חי-שגב והמועצה באמצעות איום על עתידה המקצועי.

איוב קרא שר התקשורת , צילום: יואב דודקביץ איוב קרא שר התקשורת | צילום: יואב דודקביץ איוב קרא שר התקשורת , צילום: יואב דודקביץ

עוד נטען במכתב כי "ניתן, חלילה, להבין מהדברים, כי כוונתו של כבוד השר הייתה שד"ר בן חי-שגב "לא תהיה" במועצה, אם וככל שתתקבל בה החלטה שאינה עולה בקנה אחד עם האינטרסים של קבוצת ערוץ 20", כאשר לטענת RGE עשוי להשפיע על ההליך המכרזי של הקבוצה שהגיעה למקום השני והצעתה נבחנת בימים אלו לקבלת הזכות להפעלת הערוץ.

אביב גלעדי, בעלי RGE, צילום: רמי זרנגר אביב גלעדי, בעלי RGE | צילום: רמי זרנגר אביב גלעדי, בעלי RGE, צילום: רמי זרנגר

כזכור, בחודש שעבר פסלה המועצה לכבלים ולוויין את הצעתה של ערוץ 20 לאחר הודעת הפרקליטות כי אינה מתכוונת להגן בבג"ץ על החלטותיה הקודמות של המועצה, לפיהן ערוץ 20 יפעיל את ערוץ הכנסת. הפרקליטות נימקה את הודעתה בכך שהתכנית העסקית של ערוץ 20 אינה הולמת את פרק התוכן, דבר שמהווה תנאי מהותי שיורד לשורשו של עניין בכללי המכרזים ולכן כל הצעה שאינה עומדת בכללים צריכה להיפסל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות