אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משפחת אלוביץ' מכרה מיליון מניות בזק בתמורה ל-5.2 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

משפחת אלוביץ' מכרה מיליון מניות בזק בתמורה ל-5.2 מיליון שקל

מניות בזק שנמכרו הוחזקו בחשבון משותף על שם שאול אלוביץ' ואחיו יוסף אלוביץ'. נכון להיום שאול אלוביץ' עדיין בעל השליטה בחברת בזק באמצעות אחזקותיו בחברות בי קום ואינטרנט זהב

21.02.2018, 09:25 | יניב רחימי

מיליון מניות בזק שהוחזקו על ידי שאול אלוביץ' נמכרו שלשום (ב') במהלך המסחר בבורסה לפי מחיר של 5.17 שקל למניה ובתמורה כוללת של 5.17 מיליון שקל, כך מסרה היום החברה בהודעה לבורסה.

קראו עוד בכלכליסט

שאול אלוביץ שאול אלוביץ' | צילום: עמית שעל שאול אלוביץ

מניות בזק שנמכרו הוחזקו בחשבון משותף על שם שאול אלוביץ' ואחיו יוסף אלוביץ'. שאול אלוביץ' נמצא במעצר החל מיום ראשון ולכן נראה שמי שהחליט בפועל על מכירת מניות בזק מהחשבון המשותף הוא האח, יוסף אלוביץ'.

יתרת מניות בזק המוחזקות בחשבון המשותף לאחר המכירה מסתכמת ב-72,360 ששווי השוק שלהן הוא כ-380 אלף שקל. מניות אלו מוחזקות בעקיפין בידי רעייתו של בעל השליטה, איריס אלוביץ', שרכשה אותן במהלך שנת 2006, לפני שהשליטה בבזק נמכרה לשאול אלוביץ' באפריל 2010.

נכון להיום שאול אלוביץ' עדיין בעל השליטה בחברת בזק באמצעות אחזקותיו בחברות בי קום ואינטרנט זהב. השבוע אישרו רוב הבנקים הנושים של יורוקום תקשורת את הצעת הסדר החוב של האחים סיידוף, שעתידה להביא להחלפתו של אלוביץ' כבעל השליטה ביורוקום ובבזק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות