אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ליאונרדו דיקפריו מצטרף כשותף במלון במרינה בהרצליה של קבוצת חג'ג' צילום: גטי אימג'ס

ליאונרדו דיקפריו מצטרף כשותף במלון במרינה בהרצליה של קבוצת חג'ג'

הקבוצה הודיעה כי השחקן ההוליוודי הצטרף לשותפות של 10% במלון החדש שהחברה הבת רג'נסי מקימה. דיקפריו יסייע לשיווק הפרויקט ויקבל 2.5 מיליון דולר מהרווחים

04.03.2018, 11:51 | ענת דניאלי

קבוצת חג'ג' באמצעות החברה הבת רג'נסי ירושלים, דיווחה כי השחקן ההוליוודי ליאונרדו דיקפריו הצטרף לשותפות של 10% במלון חדש אותו מקימה החברה במרינה הרצליה שתוכנן על ידי האדריכל דיוויד רוקוול.

על פי הדיווח, דיקפריו יסייע בשיווק ומיתוג הפרויקט ובתמורה יהיה זכאי לכ-10% מן הרווחים. במידה שקיים את ההתחייבות, בעת חלוקת הרווחים ראשית ישולם לדיקפריו סכום של 2.5 מיליון דולר. לאחר מכן עוד 22.5 מיליון דולר לבעלי המניות של החברה ולאחר מכן יתרת הרווחים ככל שתיוותר, תחולק בין השותפים בהם דיקפריו, בהתאם לחלקם היחסי ברווחי החברה.

מבנה הבעלות במלון הינו 75% בבעלות קבוצת חג'ג', האחים אחיקם וליאור כהן מחזיקים 25% ודיקפריו ידלל את כולם באופן יחסי עם 10% שותפות.

קראו עוד בכלכליסט

הדמיית המלון, הדמיה: viewpoint הדמיית המלון | הדמיה: viewpoint הדמיית המלון, הדמיה: viewpoint

צחי חג צחי חג'ג', מבעלי הקבוצה | צילום: טל צ'יקורל צחי חג

דיקפריו יהיה זכאי גם לתשלום שוטף מדמי הניהול של המלון ומרווחיו העתידיים. הדיווח מציג כי אם החברה תנהל את המלון או מלונות אחרים אשר יעשו שימוש במותג של המלון, דיקפריו יהיה שותף בחברת הניהול של המלון או המלונות הנוספים ויהיה זכאי ל-20% מזכויות חברת הבת באותה חברת ניהול.

ההסכם כולל איסור על דיקפריו לפעול בתחום הנדל"ן למגורים והמלונאות בישראל כל עוד ההסכם בתוקף, למעט ביחס לפעילות הקשורה בפתרונות בנייה שאינה מתחרה ברג'נסי, החברה הבת של קבוצת חג'ג'. הגבלה זו תבוטל בחלוף 5 שנים מיום חתימת ההסכם, במידה שדיקפריו לא קיבל מחברת הבת סכום של 2.5 מיליון דולר.

המלון, ממוקם על קו המים במרינה ויכלול כ-200 סוויטות, והוא מורכב משני מבנים מרכזיים. בחלל המרכזי, בין המבנים, תוקם בריכה מרכזית, אשר לה לגונות הנשלחות בין המבנים, כשלחלק מהחדרים תוצמד בריכה פרטית.

האחים חג'ג' מסרו: "אנו גאים להיות שותפים עם שותף אסטרטגי בקנה מידה עולמי. דיקפריו הוא פעיל סביבתי ידוע בעולם, ואנו מברכים על החלטתו לקחת חלק בפרויקט, על מנת להבטיח שפיתוחו של פרויקט זה ייעשה תוך שמירה על עקרונות הגנת הסביבה. כמו כן, אנו נרגשים מהעבודה המשותפת עם אדריכל-העל, דיוויד רוקוול, שמהווה מבחינתנו הצהרה לאיכות בלתי מתפשרת".

ליאונרדו דיקפריו אמר: "פיתוח סביבתי 'ירוק' הינו חלק משמעותי בבניין קהילות הפועלות בשיתוף עם הטבע ולא כנגדו. בעודנו מחפשים ליצור עתיד המונע את ההשפעות החמורות ביותר של שינויי אקלים, אנו זקוקים לפרויקטים הדוחפים אל עבר פיתוחים חדשניים בתחום העיצוב הסביבתי. אני גאה להצטרף לקבוצת חג'ג' והאחים כהן כשותף במלון המרינה. פרויקט זה העומד בתקן הזהב של LEED ובעיצובו של דיוויד רוקוול, יהווה מודל לפיתוח ידידותי לסביבה בתחום המלונאות לעולם כולו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות