אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Applitools גייסה 31 מיליון דולר     צילום: אילון יחיאל

חברת Applitools גייסה 31 מיליון דולר

החברה מפעילה פלטפורמה שמנטרת שירותים מקוונים ואפליקציות ומזהה אוטומטית בעיות בממשקים. בעקבות סבב הגיוס, אותו הובילה קרן OpenView, צפויה אפליטולס לגייס עשרות עובדים בישראל

17.04.2018, 16:00 | מאיר אורבך

חברת אפליטולס (Applitools) גייסה 31 מילון דולר בהובלת קרן ההון סיכון OpenView. בסבב השתתפו גם משקיעים קודמים בחברה, ביניהם הקרנות מאגמה, סיירה ונצ'רס, iAngels ו-La Maison. עד כה, גייסה החברה 46 מיליון דולר והסבב החדש יאפשר לה לגייס עשרות עובדים למטה שלה בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

בנוסף, נמסר מהחברה שההשקעה תשמש לביסוס מעמדה בשווקים קיימים, שיפור והרחבת מוצרים ולהרחיב פעילות שיווק. אפליטולס, שהוקמה ב-2013 בידי גיל סבר (מנכ"ל), אדם כרמי (טכנולוג ראשי) ומשה מילמן (סמנכ"ל טכנולוגיות), מפעילה שירות לבדיקה וניטור בעיות ממשקים של אתרים ואפליקציות.

רוצה ללמוד עוד על Applitools? סטארט אפ ניישן פיינדר מידע נרחב אודות החברה וחברות נוספות בתחום http://finder.startupnationcentral.org/company_page/applitools

אדם כרמי, ממייסדי החברה, צילום: אילון יחיאל אדם כרמי, ממייסדי החברה | צילום: אילון יחיאל אדם כרמי, ממייסדי החברה, צילום: אילון יחיאל

המערכת של אפליטולס מסוגלת לדמות את האופן שבו פועלים העין והמוח האנושיים, ולזהות כך ליקויים בממשק גרסאות למחשבים וטלפונים חכמים שונים. המערכת מתריעה אוטומטית על בעיות או שינויים בממשק ישירות לגורמים בארגון האמונים על פיתוח, בדיקה, וניטור של האתר או האפליקציה.

עד כה בדיקות וניטור ויזואליים נעשו באופן ידני, שיטה שאינה מתאימה לקצב שחרור הגרסאות המהיר בפיתוח תוכנה מודרני, ואינה מסוגלת להתמודד עם מספר הצירופים העצום של דפדפנים, מערכות הפעלה, מכשירים שונים, תצורות תצוגה ועוד.

הטכנולוגיה של אפליטולס משמשת מאות ארגונים בעולם, ביניהם מיקרוסופט, HP, סיילספורס, דרופבוקס, אתרי המסחר של לואי ויטון וסוני, בנקים אמריקאיים גדולים, חברות כג'ונסון אנד ג'ונסון ואחרות. החברה פועלת מרמת גן וסן מתאו קליפורניה, ומעסיקה כ-50 עובדים.  

אדם כרמי, ממייסדי אפליטולס, אמר: "אנחנו מציעים פתרון אוטומטי שמבטיח את איכות חווית המשתמש, בכל תווך דיגיטלי שבאמצעותו מתממשק הלקוח אל המותג, בין אם מדובר בגלישה באפליקציה באמצעות מחשב שולחני, טאבלט, או טלפון חכם. אפליקציות אינטרנט ואתרים מותאמים הם שלוחות של המותג, בדיוק כמו החנות הפיזית, ומחייבים ממשק מושלם וחף מפגמים וטעויות. ממשק המשתמש הוא קריטי עבור עסקים, מבחינה כלכלית ושיווקית, ותקינותו מהווה יתרון תחרותי משמעותי".

גי'ם באום, שותף ב-OpenView, הוסיף: "אפליטולס פיתחו פתרון יחודי לאחד מצווארי הבקבוק המשמעותיים ביותר שנותרו בתהליך פיתוח התוכנה בעולם המודרני, באמצעות ניתוח ויזואלי מבוסס בינה מלאכותית". באום, שהוביל את חברת Netezza שנרכשה על ידי IBM בכשני מיליארד דולר, הצטרף כחבר לדירקטוריון אפליטולס.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות