אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבת של קורט קוביין איבדה את הגיטרה של אביה בהסכם הגירושים

הבת של קורט קוביין איבדה את הגיטרה של אביה בהסכם הגירושים

מדובר בגיטרה בה ניגן קוביין בהופעת האנפלאגד האייקונית ב-MTV. בעלה לשעבר של פרנסס בין קוביין, בתו של סולן נירוונה, טען כי זו נתנה לו את הגיטרה במתנה

16.05.2018, 18:05 | שירות כלכליסט
הבת של קורט קוביין, פרנסס בין קוביין, איבדה את הגיטרה של אביה בעקבות גירושיה. מדובר בגיטרה בה ניגן קוביין בהופעת האנפלאגד האיקונית של נירוונה ב-MTV שהועברה לידי בעלה לשעבר במסגרת הסדר גירושין ביניהם.

קראו עוד בכלכליסט

פרנסס נישאה לאיסאיה סילבה ביוני 2014. הזוג היו ביחד כבר חמש שנים אך נישואיהם נמשכו פחות משנתיים כשפרנסס הגישה בקשה לגירושין במרץ 2016.

הזוג התגרש רשמית בנובמבר 2016, והגיטרה של קוביין עמדה במרכז הקרב המשפטי בן השנתיים.

סילבה טען שפרנסס נתנה לו את הגיטרה במתנה ושכלי הנגינה היה ברשותו כשהיא הגישה את בקשת הגירושין במרץ 2016.

פרנסס בין קוביין, צילום: גטי אימג פרנסס בין קוביין | צילום: גטי אימג'ס פרנסס בין קוביין, צילום: גטי אימג

בשנה שעברה הגישה פרנסס מסמכים לבית המשפט בה ביקשה להפעיל לחץ על סילבה להחזיר את הגיטרה במסגרת ההסדר, אך כעת נחשף שסילבה יזכה להחזיק בגיטרה במסגרת ההסדר הסופי.

פרנסס סיפרה לערוץ E! בחודש שעברשהיא חושבת על עצמה הן כמוזיקאית והן כאמנית פלסטית. היא הצהירה גם שקליפ האינסטגרם שלה לא היה משהו רשמי, אך שהיא רוצה להוציא משהו "ממשי" בעתיד הקרוב.

"ביחס למוזיקה, אני לא רוצה לקבע את עצמי ולומר שאני מוזיקאית או אמנית ויזואלית, כי אני מרגישה שזה מגביל ושכל דבר שאני יוצרת קשור לדברים האחרים," היא אמרה.

קורט קוביין והגיטרה בהופעת האנפלאגד ב-MTV, צילום: גטי אימג קורט קוביין והגיטרה בהופעת האנפלאגד ב-MTV | צילום: גטי אימג'ס קורט קוביין והגיטרה בהופעת האנפלאגד ב-MTV, צילום: גטי אימג

"אז האם אני רוצה לדחוף את המוזיקה שלי קדימה וליצור משהו ממשי? לגמרי. אך האם אני רוצה לומר שמה שהוצאתי היה הוצאה רשמית? לא, זה היה פוסט באינסטגרם".

כשנשאלה מה לדעתה היה חושב אביה על יציאתה לדרך מוזיקלית, היא השיבה: "אין לי תשובה לזה כי אני לא רוצה לדבר בשמו של מישהו אחר. הייתי מקווה שהוא יהיה גאה בבן-אדם שאני אפילו אם הוא לא היה אוהב את האמנות שלי. זה כל מה שאני מבקשת מהאנשים בחיים שלי."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות