אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלוני חץ: עלייה של 1.3% ברווח הנקי ברבעון הראשון ל-145 מיליון שקל צילום: עמית שעל

אלוני חץ: עלייה של 1.3% ברווח הנקי ברבעון הראשון ל-145 מיליון שקל

ההכנסות הסתכמו ב-344 מיליון שקל, ירידה של 2.7%. בשורה התחתונה החברה דיווחה על FFO המיוחס לבעלי המניות בסך 109 מיליון שקל, גידול של 13.3%

23.05.2018, 21:00 | אורן פרוינד

אלוני חץ,קבוצת הנדל"ן של נתן חץ ומשפחת ורטהיים, סיימה את הרבעון הראשון עם הכנסות של 344 מיליון שקל, ירידה של 2.7%. אולם הרווח הנקי שלה רשם עלייה של 1.3% לסכום של 145 מיליון שקל. בשורה התחתונה החברה דיווחה על FFO המיוחס לבעלי המניות של החברה לרבעון הראשון של 2018, שהסתכם ב- 109 מיליון שקל, גידול של 13.3% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

קראו עוד בכלכליסט

נתן חץ, בעלי אלוני חץ, צילום: עמית שעל נתן חץ, בעלי אלוני חץ | צילום: עמית שעל נתן חץ, בעלי אלוני חץ, צילום: עמית שעל

אלוני חץ היא חברת אחזקות המתמחה ומתמקדת בתחום הנדל"ן המניב בארץ ובחו"ל. הקבוצה פועלת בחמישה שווקים עיקריים: ישראל, ארה"ב (וושינגטון ובוסטון), שוויץ ובריטניה. אחזקותיה העיקריות של החברה הינן:

בישראל מחזיקה הקבוצה ב- 60% באמות השקעות בע"מ, אחת מחברות הנדל"ן המניב הגדולות בישראל ובכ-66% באנרג'יקס אנרגיות מתחדשות בע"מ, העוסקת בהקמת מערכות להפקת חשמל באמצעות אנרגיות מתחדשות. בארה"ב - בוושינגטון מחזיקה הקבוצה ב- 44% מ- Carr (לחמישים אחוז בשליטה) , חברה פרטית העוסקת בנדל"ן מניב לצרכי השכרה של בנייני משרדים שבבעלותה באזור מטרופולין וושינגטון .DC

בארה"ב - בבוסטון מחזיקה 55% ב- 3 מבני משרדים בשותפות עם Oxford Properties (חמישים אחוז בשליטה). בשוויץ מחזיקה הקבוצה ב-12.2% ב-Swiss Property AG PSP, אחת מחברות הנדל"ן המניב הגדולות ביותר בשוויץ. הקבוצה הינה בעלת המניות הגדולה ביותר ב-PSP.

בבריטניה נכון להיום, פועלת הקבוצה באמצעות אחזקה בקרנות השקעה בנדל"ן Brockton Capital, 25% בקרן הראשונה, 5% בקרן השנייה ו-10% בקרן השלישית. בנוסף, הקימה החברה חברת נדל"ן חדשה בשם Brockton Everlast, אשר תתמקד במטרופולין לונדון ואשר בעתיד תהווה את פעילותה היחידה של החברה בבריטניה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות