אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טריק לטסים: כך תבטיחו שהמזוודה שלכם תגיע ראשונה למסוע

סודות החופשה

טריק לטסים: כך תבטיחו שהמזוודה שלכם תגיע ראשונה למסוע

אין נוסע שלא שונא להמתין למזוודות שלו באולם איסוף הכבודה, ואז להידחף בין השאר כדי לאסוף אותן. אבל טריק פשוט אחד יכול לשפר את הסיכוי שהמזוודה שלכם תצא ראשונה אל המסוע. צריך רק לבקש דבר אחד מחברת התעופה

09.06.2018, 08:00 | ניצן סדן
חוויית נמל התעופה היא לא סימפטית מטבעה, משום שהיא כוללת הרבה המתנות: תורים בדלפקי הטיסות, תורים בביקורת האבטחה, תורים בעליה למטוס. וגם לאחר שהגעתם ליעדכם, תצטרכו לחכות ולחכות עד שהמזוודות שלכם יועברו לטרמינל, ייפלטו למסוע ויחזרו לידיכם. אבל ישנו טריק פשוט אחד, שיכול לקצר משמעותית את ההמתנה למזוודה.

קראו עוד בכלכליסט

כל שעליכם לעשות זה לבקש בדלפק הטיסה תג שמסמן את המזוודה ככזו שתכולתה שבירה. תג ה"שביר" ישנה את האופן בו תתייחס חברת התעופה למטען שלכם. החברות לא רוצות להתעסק בתביעות וסיבוכים, ולכן יונחו הסבלים לשמור טוב יותר על המטען שלכם ולמקם אותו במטוס כך שיימעך קצת פחות.

מחכים למזוודות?, צילום: שאטרסטוק מחכים למזוודות? | צילום: שאטרסטוק מחכים למזוודות?, צילום: שאטרסטוק

התוצאה: המזוודות שלכם יוכנסו אחרונות אל תא המטען. כשיגיע המטוס ליעדו, הן ייפרקו ראשונות - ובכך תחסכו את רולטת המזוודות.

יש לכך רק סיכון אחד: נוכלים גונבים לפעמים מזוודות בטיסות, כשמטען שמסומן כשביר מושך יותר את תשומת לבם הנכלולי. לכן, חשוב לסמן היטב את המזוודה שלכם - ולהשתדל להגיע לאיסוף המזוודות בהקדם האפשרי. בנוסף, ישנן חברות תעופה שלא מתייחסות בכבוד לתג ה"שביר", ועדיין יטעינו את המזוודה שלכם בצורה שלא תאיץ את הגעתה למסוע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות