אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנסיך וויליאם ייפגש עם נציגי חברות הייטק בישראל צילום: שאטרסטוק

הנסיך וויליאם ייפגש עם נציגי חברות הייטק בישראל

במהלך ביקורו, שיתקיים בסוף החודש, יגיע הנסיך לתל אביב כדי לפגוש ארבע חברות טכנולוגיה שזהותן טרם נחשפה. מדובר בביקור רשמי של הכתר הבריטי, שיכלול גם פגישות עם יוצרים צעירים, אמנים ואקטיביסטים

12.06.2018, 09:07 | מאיר אורבך
הנסיך וויליאם - הדוכס מקיימברידג', נכדה הבכור של המלכה אליזבת והשלישי לירושת הכתר הבריטי - יגיע לבקר בארץ ב-25 בחודש. במסגרת ביקורו באזורנו, שיימשך מספר ימים, יגיע גם לירדן ולרשות הפלסטינית.  

קראו עוד בכלכליסט

בהודעה רשמית שהוציא הכתר הבריטי, פורטו תוכניות הביקור של הנסיך: ב-27 בחודש יגיע לתל אביב, בה יבקר במוזיאון בית העיר וייפגש עם אמנים ויוצרים. בנוסף, יפגוש ארבע חברות טכנולוגיה מקומיות שיציגו לו את המוצרים והפיתוחים שלהן. בהודעת בית המלוכה לא נמסרו שמות החברות.

הנסיך וויליאם ורעייתו, קייט מידלטון, צילום: שאטרסטוק הנסיך וויליאם ורעייתו, קייט מידלטון | צילום: שאטרסטוק הנסיך וויליאם ורעייתו, קייט מידלטון, צילום: שאטרסטוק

קודם לכן, ייפגש הנסיך עם ראש הממשלה נתניהו והנשיא ריבלין, ויבקר גם ביד ושם. ואולם, לפי הודעת הארמון, מעוניין הנסיך גם לפגוש אנשים בני דורו - צעירים, אקטיביסטים ויזמים.

זהו ביקור ראשון מזה זמון רב של נציג רשמי של בית המלוכה הבריטית בישראל. בעבר היו בארץ ביקורים לא רשמיים של נציגי בית המלוכה - למשל, בלוויות ראש הממשלה יצחק רבין והנשיא שמעון פרס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות