אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וויז אייר תתפוס את מקומה של מונרך: משיקה טיסות חורף מלונדון לאילת צילום: ערן גרנות

וויז אייר תתפוס את מקומה של מונרך: משיקה טיסות חורף מלונדון לאילת

הקו החדש ייחנך ב-28 באוקטובר השנה ויפעל בחודשי החורף לצד שלושה קווים נוספים שמפעילה החברה לאילת מבוקרשט, ריגה וורשה. מחירו של כרטיס טיסה יחל ב-129 שקל לכל כיוון והקו יפעל בימי רביעי וראשון

18.06.2018, 10:44 | תומר הדר

וויז אייר תפעיל מחודש אוקטובר הקרוב קו טיסות מלונדון לאילת. הקו החדש, שנפתח בשיתוף עם משרד התיירות ייחנך ב-28 באוקטובר השנה, ויפעל בחודשי החורף לצד שלושה קווים נוספים שמפעילה החברה לאילת מבוקרשט, ריגה וורשה. הזמנות לקו החדש יפתחו היום.

קראו עוד בכלכליסט

וויז אייר, צילום: ערן גרנות וויז אייר | צילום: ערן גרנות וויז אייר, צילום: ערן גרנות

מחירו של כרטיס טיסה יחל ב-129 שקל לכיוון והקו יפעל בימים רביעי וראשון. וויז אייר אינה החברה הראשונה שמפעילה טיסות בקו זה: מונרך איירליינס הבריטית הפעילה קו בין לונדון לאילת במשך שלוש שנים, בו מחיר טיסה עולה החל מכ-140 שקל, אך מונרך איירליינס קרסה לפני כשנה, מה שהביא לסגירת הקו. לדברי שר התיירות יריב לוין: "אני מברך את וויז אייר על החלטתה להעמיק את פעילותה בישראל ולפתוח קו חדש מלונדון לאילת, ושמח ששיתוף הפעולה בינה ובין משרד התיירות עולה מדרגה נוספת. זוהי הבעת אמון גדולה במוצר התיירותי הישראלי והוכחה שנוהל אילת, אותו יזמנו לעידוד התיירות לעיר, מניב תוצאות. ענף התיירות עובר בימים אלה מהפכה גדולה ופתיחת הקו החדש מלונדון לאילת, בנוסף לקווים חדשים נוספים מציריך ומאמסטרדם, היא הוכחה נוספת לשיפור הניכר באטרקטיביות של אילת כיעד תיירותי. פתיחת הקווים תביא לגידול נוסף בתיירות הנכנסת לישראל ותצטרף למאמץ השיווקי יוצא הדופן שאנו עושים, שכבר הביא לשבירת שיאים של כל הזמנים בתיירות הנכנסת לישראל״.

לדברי סורינה רטס, מנהלת התקשורת של חברת וויז אייר: "היום אנו מודיעים על הרחבת פעילותה של חברת WIZZ AIR בישראל המדגישה את מחויבותה של החברה לשוק הישראלי. אנו נרגשים להכריז כי החברה תשיק קו חדש בין לונדון-תל אביב לחורף 2018-2019. מדובר במהלך נוסף של חיזוק הנוכחות והקשר של החברה לישראל מדובר בהמשך המהלך המביא לתרומה חשובה לתיירות הנכנסת והיוצאת ולקשרים העסקיים בין המדינות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות