אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רעידת אדמה בעוצמה 3.4 הורגשה בכנרת צילום: טל שחר

רעידת אדמה בעוצמה 3.4 הורגשה בכנרת

רעש האדמה הורגש באזור הכנרת ולפי המכון הגיאופיזי מדובר ברעידת אדמה בעוצמה 3.4 בסולם ריכטר. "כל המנורות זזו", סיפרה ברכה מטבריה. מלאני שהייתה במשרד בעיר: "האווירה ממש לחוצה"

22.07.2018, 10:17 | ynet
רעידת אדמה הורגשה הבוקר (א') באזור הכנרת. מהמכון הגיאופיזי נמסר כי עוצמת הרעש נאמדת ב-3.4 דרגות בסולם ריכטר.

קראו עוד בכלכליסט

ברכה ששונוב שגרה בטבריה סיפרה ל-ynet: "ישבתי בממ"ד והרגשתי שהאדמה זזה. שאר השכנים גם הרגישו, שמעתי ששכנים מדברים על זה שזזו המנורות. כולם כבר נכנסו לתוך הבתים, אנשים פוחדים לצאת למרפסות". ערן מעין זיתים היה בשדה חקלאי בזמן הרעש: "האדמה זזה".

מלאני ינקוביץ' הייתה במשרד בטבריה: "כל המשרד רעד בצורה משמעותית, את כל הרעידות הקודמות לא הרגשתי, הפעם ממש כל המשרד רעד. אנחנו משרד של 200 עובדים עם הרבה בנות והאווירה הייתה ממש לחוצה".

נזק שנגרם למבנה בטבריה מרעידת אדמה בתחילת החודש, צילום: רועי רובינשטיין נזק שנגרם למבנה בטבריה מרעידת אדמה בתחילת החודש | צילום: רועי רובינשטיין נזק שנגרם למבנה בטבריה מרעידת אדמה בתחילת החודש, צילום: רועי רובינשטיין

מתחילת חודש יולי היו כמה רעידות אדמה באזור הכינרת והצפון, וחלקן הורגשו גם באזור המרכז. בתאריך 4.7 הייתה רעידת אדמה בעוצמה של 4.1 דרגות בסולם ריכטר שהמוקד שלה היה בצפון הכינרת. אחריה הורגשו כמה רעידות משנה. תושבת טבריה סיפרה אז: "כל השכונה פה על הרגליים". גם בפתח תקווה הרגישו את הרעידה: "המיטה זזה והציפורים בכלובים התעופפו בצרחות", סיפרה שלי, תושבת העיר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות