אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי האקזיט: סודהסטרים עוזבת את איירפורט סיטי ועוברת לכפר סבא

בלעדי לכלכליסט

אחרי האקזיט: סודהסטרים עוזבת את איירפורט סיטי ועוברת לכפר סבא

החברה חתמה על עסקה לשכירת של 4,500 מ"ר בפרוייקט משרדים חדש הצפוי להתאכלס בעוד כשנה, וצפויה להעביר לשרון את מטה החברה

30.08.2018, 06:53 | נמרוד בוסו

חברת סודהסטרים חתמה לפני מספר ימים על הסכם שכירות בהיקף של 4,500 מ"ר בקומפלקס המשרדים O־TECH הנבנה בימים אלה בכפר סבא, כך נודע ל"כלכליסט". זאת במטרה להעביר למקום את מטה החברה השוכן כיום במתחם המשרדים איירפורט סיטי. לאחרונה נרכשה החברה בראשותו של דניאל בירנבאום המייצרת מכשירי הגזה, על ידי ענקית המשקאות הקלים פפסיקו בעסקת ענק של 3.2 מיליארד דולר.

קראו עוד בכלכליסט

דמי השכירות המקובלים לאזור שבו שוכרת סודהסטרים את משרדיה החדשים עומד על 55 שקל למ"ר. כלומר, דמי השכירות החדשיים שצפויה סודהסטרים לשלם צפויים לעמוד על 250 אלף שקל בחודש, ועל כ־3 מיליון שקל בשנה. תוקף ההסכם הוא לתקופה של 20 שנה.

יזמית הקומפלקס היא אושירה, זרוע הנדל"ן של חברת SK GROUP שבבעלות איש העסקים סמי קצב. הפרויקט 3 מבנים, בשטח כולל של כ־52,000 מ"ר וממוקם בכניסה לרחוב עתיר ידע בכפר סבא, בסמוך לכניסה המזרחית לכפר סבא ולמתחם הקניות "אושילנד".

דניאל בירנבוים מנכ"ל סודהסטרים וסמי קצב הבעלים של אושירה דניאל בירנבוים מנכ"ל סודהסטרים וסמי קצב הבעלים של אושירה דניאל בירנבוים מנכ"ל סודהסטרים וסמי קצב הבעלים של אושירה

שטחו של הבניין הראשון, הצפוי לאכלס גם את משרדיה של סודהסטרים הוא 21 אלף מ"ר. כיום נמצא הבניין בשלבי בניה מתקדמים וצפוי להתאכלס ביולי 2019. בניין נוסף צפוי לאכלוס לדברי החברה במהלך שנת 2020. עוד נמסר כי שווי הפרויקט מוערך בכ־600 מיליון שקלים.

"הפרויקט שאליו תעבור סודהסטרים ממוקם בכניסה המזרחית לעיר כפר סבא ומאפשר נגישות מלאה לתחבורה ציבורית ופרטית, גישה ישירה לכביש 531 המחבר בין כביש 6 להרצליה, וכן גישה ישירה לכביש 40 המחבר בין כביש 5 לכפר סבא", נמסר.

הדמיית הפרויקט. "נגישות תחבורתית גבוהה" הדמיית הפרויקט. "נגישות תחבורתית גבוהה" הדמיית הפרויקט. "נגישות תחבורתית גבוהה"

אביב כהן, מנכ"ל אושירה, אמר כי פרויקט O־TECH "הינו מתחם חדשני וחלק מקמפוס גדול המאפשר לשוכרים סביבת עבודה נוחה ונעימה המשלבת משרדים יוקרתיים ומשוכללים לצד סביבה ירוקה פסטורלית".

גלית צוקר, סמנכ"לית משאבי אנוש גלובלית של סודהסטרים: "לאחר 13 שנים במטה החברה הנוכחי באיירפורט סיטי, החלטנו להעביר את מטה החברה לקומפלקס שתואם יותר את הצרכים הנוכחיים ותומך בצמיחה העסקית שאנו חווים. אנו שמחים שנוכל להמשיך להעניק לעובדי החברה סביבת עבודה מודרנית, מרווחת ושמחה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות