אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיכול ממוקד: פורטנייט אחראי לעלייה באחוז הגירושים בבריטניה

סיכול ממוקד: פורטנייט אחראי לעלייה באחוז הגירושים בבריטניה

משחקי וידאו, פורנו ומדיה חברתית הפכו בשנה האחרונה לכמה מהסיבות העיקריות לגירושים. בבריטניה נמצא שפורטנייט אחראי לפחות לכ-200 ממקרי הגירושים שנרשמו מאז תחילת השנה

16.09.2018, 18:18 | שירות כלכליסט

אם אתם חובבי פורטנייט ונשואים כנראה שאתם צריכים להיזהר, מתברר כי ההתמכרות למשחק עלולה לפגוע במערכות היחסים. אתר Divorce Online הבריטי, דיווח שפורטנייט צוין ביותר מ-200 בקשות לגירושים בבריטניה.

קראו עוד בכלכליסט

באופן כללי, מתברר שהתמכרות לפעילויות מקוונות כמו משחקים, פורנו ומדיה חברתית היא אחת הסיבות העיקריות לגירושים בממלכה המאוחדת ב-2018. "הנתונים האלה מייצגים בסביבות 5% מתוך 4,665 בקשות לגירושים שהועברו דרכינו מאז תחילת השנה", נמסר באתר.

הנתונים כאמור מתייחסים רק לבריטניה, כך שאפשר להסיק שהמשחק אחראי לסיומם של נישואים רבים נוספים גם במדינות אחרות. אפיק גיימס, החברה שיצרה את פורטנייט סירבה להגיב לדיווח.

היזהרו שפורטנייט לא יבצע סיכול ממוקד לנישואים שלכם היזהרו שפורטנייט לא יבצע סיכול ממוקד לנישואים שלכם היזהרו שפורטנייט לא יבצע סיכול ממוקד לנישואים שלכם

פורטנייט ככל הנראה משפיע גם על תחומים נוספים מלבד זוגיות. אתר הפורנו Pornhub שבו מבקרים בממוצע 90 מיליון גולשים ביום, פרסם דו"ח משל עצמו, ממנו עולה שיותר ויותר משתמשים מחפשים את המילה פורטנייט. "הזינוק בחיפושים תואם לעדכונים מרכזיים במשחק ולחדשות עליו", נכתב בדו"ח שפורסם במרץ.

ביוני השנה הזהיר ארגון הבריאות העולמי (WHO) כי התמכרות למשחקי מחשב עלולה להוביל לירידה בפעילות, לתזונה לא מאוזנת ולבעיות בראייה ובשמיעה, זאת בנוסף לבעיות שרירים, חסך בשעות שינה, אגרסיביות ודיכאון. פורטנייט או כל משחק אחר אליו המשתמשים מתמכרים עשוי להפוך מדרך נחמדה להעביר את הזמן למלכודת.

משחקי וידאו הפכו כיום לצורת בילוי מקובלת גם עברו מבוגרים. אך הגזמה בכל פעילות שמפרידה אתכם מן הסובבים עשויה לגרום לתוצאות לא טובות בחיי החברה והמשפחה. אז אם אתם מנסים לרצות את בן או בת הזוג - כנראה שמומלץ לא לשחק בזמן שממתינים לפגישה עם יועץ הנישואים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות