אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת SAP גייסה עשרות עובדים בישראל לטובת שת"פ עם עליבאבא

חברת SAP גייסה עשרות עובדים בישראל לטובת שת"פ עם עליבאבא

חברת התוכנה הגרמנית הודיעה על שיתוף פעולה עם ענקית הסחר המקוון בתחום הענן בשוק הסיני ועל הרחבת המרכז בישראל

20.09.2018, 09:38 | הגר רבט
חברת SAP דיווחה אמש (ד') על שיתוף פעולה עם עליבאבא בתחום הענן - כאשר הפיתוח ייעשה במרכז בישראל. ענקית התוכנה הגרמנית הודיעה על חבירה לעליבאבא ושתאפשר הצעת מוצריה על גבי פלטפורמת הענן של החברה הסינית.

קראו עוד בכלכליסט

החוק המקומי בסין מחייב חברות מערביות להשתמש בתשתיות מקומיות או לחבור לחברה מקומית על מנת להציע שירותי ענן במדינה. מרכז הפיתוח הישראלי של SAP יהיה כאמור זה שיוביל את הקמת תשתיות הענן של החברה הגרמנית בסין עבור לקוחותיה במדינה, תוך שיתוף פעולה הדוק עם Alibaba Cloud חטיבת הענן של ענקית הטכנולוגיה הסינית.

אורנה קליינמן, מנכ"ל מרכז המחקר והפיתוח של SAP בישראל, אמרה ל"כלכליסט" כי החברה גייסה לאחרונה עשרות עובדים נוספים בארץ לטובת הפרויקט.

עליבאבא ו-SAP הכריזו על שיתוף פעולה ראשון לפני שנתיים, וכעת הן יציעו גם את חבילת הענן הדיגיטלית החדשה SAP S/4HANA, פתרון שמסייע להטמעה של פתרונות אוטומטיזציה וחיזוי אנליטי בחברות וארגונים.

Alibaba Cloud שנוסדה ב-2009 היא הספק הגדול ביותר של שירותי ענן בסין היום והיא מתחרה של אמזון, מיקרוסופט, IBM, גוגל וספקיות ענן גדולות. רוב פעילותה כיום מתמקדת בשוק הסיני, אך החברה החלה בשנים האחרונות להרחיב את היצע הפתרונות שלה גם מחוץ למדינה.

אורנה קליינמן, מנכ"לית מרכז הפיתוח של SAP בישראל, צילום: אוראל כהן אורנה קליינמן, מנכ"לית מרכז הפיתוח של SAP בישראל | צילום: אוראל כהן אורנה קליינמן, מנכ"לית מרכז הפיתוח של SAP בישראל, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות