אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חודשה הפעילות בקו הרכבת המהירה לירושלים: החשש לעשן נשלל צילום: רויטרס

חודשה הפעילות בקו הרכבת המהירה לירושלים: החשש לעשן נשלל

ברכבת הסבירו מוקדם יותר כי "בשל התרעת חיישן עשן בקו המהיר לירושלים הנמצא בהרצה, הופסקה זמנית תנועת הרכבות בקו". בעקבות ההתרעה בוטלו לפחות 6 רכבות, ומספר אוטובוסים הוזמנו לתחנת נתב"ג ולתחנת האומה בירושלים

28.10.2018, 17:51 | ליאור גוטמן

קו הרכבת המהירה לירושלים נפתח לתנועה, לאחר שהופסק מוקדם יותר עקב התרעה על עשן שעליה הצביע החיישן בקו. מהרכבת נמסר כי סימני העשן לא נמצאו בפועל.

התקלות ברכבת לירושלים לא מפסיקות ללוות את הקו מאז השקתו. מוקדם יותר הופסק קו הרכבת המהירה לירושלים זמנית "בשל התרעת חיישן עשן בקו המהיר הנמצא בהרצה". מהרכבת נמסר כי "צוותי רכבת ישראל, 'פנתר' פועלים לבדיקת מקור ההתרעה, ולאחר שלילת תרחיש אש, תנועת הרכבות בקו תחזור לסדרה" - כפי שאכן קרה.

קראו עוד בכלכליסט

מבדיקת כלכליסט עלה כי האירוע החל לפני השעה 16:00 ובעקבותיו בוטלו לפחות 6 רכבות. מספר אוטובוסים הוזמנו לתחנת נתב"ג, ובמקביל הוזמן עוד אוטובוס לתחנת האומה בירושלים.

נוסעים ברכבת מירושלים לתל אביב ממתינים לאוטובוס בשל ביטול נוסף של קו הרכבת המהירה נוסעים ברכבת מירושלים לתל אביב ממתינים לאוטובוס בשל ביטול נוסף של קו הרכבת המהירה נוסעים ברכבת מירושלים לתל אביב ממתינים לאוטובוס בשל ביטול נוסף של קו הרכבת המהירה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות