אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי רשת התאגדו בהסתדרות על רקע הקיצוצים והמיזוג הצפוי עם ערוץ 10 צילום: ימאי יחיאל

עובדי רשת התאגדו בהסתדרות על רקע הקיצוצים והמיזוג הצפוי עם ערוץ 10

השלמת התאגדותם של 220 עובדי רשת בהסתדרות, מגיעה פחות מחודש אחרי ההודעה מטעם ההנהלה על פיטורי 50 מהם לטובת התייעלות הארגון

15.11.2018, 15:04 | יואב סטולר
עובדי רשת התאגדו בהסתדרות, על רקע תוכנית הפיטורים והקיצוצים בחברה והמיזוג הצפוי עם ערוץ עשר. כ-220 עובדי רשת 13 השלימו את התאגדותם בהסתדרות, כשבהנהלת החברה הביעו נכונות להתחיל בהליך הידברות בין הצדדים.

קראו עוד בכלכליסט

השלמת התאגדותם של עובדי רשת בהסתדרות, מגיעה פחות מחודש אחרי ההודעה מטעם ההנהלה על פיטורי 50 מהם לטובת התייעלות הארגון. הליך צמצומים שצפוי לדעת שלבים נוספים ככל שיתקדם המיזוג בין עשר ורשת, זאת אחרי שצלח את עיקר החסמים הרגולטורים.

אבי צבי מנכ"ל רשת, צילום: ימאי יחיאל אבי צבי מנכ"ל רשת | צילום: ימאי יחיאל אבי צבי מנכ"ל רשת, צילום: ימאי יחיאל

ברשת עובדים אנשי תוכן, עיתונאים, הנהלה, שיווק, מכירות, פרומו, דיגיטל, כספים, מזכירות, טכנאים, ואנשי שידור. בהתאם לשוק, חלקם של העובדים מועסקים במתכונת פרילנס, ואולם אין הדבר נכון לכולם.

מוועד הפעולה של עובדי רשת נמסר: "החלטנו להרים את הכפפה בדקה ה-90 ולהתאגד. רשת היא משפחה ולכן בחרנו בערבות הדדית. אנו תקווה שנצליח לצלוח את האירועים הצפויים לנו, תוך שמירה על כבודם וכבודן של כל עובדי ועובדות רשת מדיה בע"מ".

עם התאגדותם, מצטרפים עובדי רשת לכ-800 אלף עובדים המאוגדים בהסתדרות, בהם עובדי ערוץ עשר. כבר בחודש יוני, הצטרפו כ-200 עובדי ערוץ 10 ואתר 10.tv גם הם להסתדרות. ערוץ שמאז אותה התאגדות כבר נטשו אותו כ-30% מאנשיו כשהחשש לעבודתם וביטחונם התעסוקתי היה ועודנו מוטל בספק.

תגיות