אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כאל תמשיך לתפעל את כרטיסי האשראי של אל על צילום: רמי זרניגר

פרסום ראשון

כאל תמשיך לתפעל את כרטיסי האשראי של אל על

דרמה בשוק כרטיסי האשראי: בתום מאבק צמוד גברה חברת כרטיסי האשראי כאל, בשיתוף פעולה היסטורי עם מאסטרקארד העולמית, על לאומי קארד ו-ויזה העולמית, ותחדש את ההסכם לתפעול פליי-קארד. אל על תקבל מענק חתימה חסר תקדים של 125 מיליון שקל

10.12.2018, 21:19 | גולן חזני

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

דרמה בשוק כרטיסי האשראי. חברת כאל תמשיך לנהל, לתפעל ולהנפיק את כרטיס האשראי פליי-קארד של אל על. חברת כרטיסי האשראי שמוחזקת ע"י בנק דיסקונט, זכתה במכרז שניהלה אל על לחידוש ההסכם שמסתיים במחצית השנייה של 2019.

קראו עוד בכלכליסט

ל"כלכליסט" נודע, כי דירקטוריון חברת אל על יתכנס מחר (ג') לאשר הסכם שותפות מחודש עם כאל, שזוכה במכרז יחד עם מאסטקארד. השתיים הציעו תנאים טובים יותר לעומת המתמודדת מולן - לאומי קארד - שחברה במכרז לחברת ויזה העולמית.

לוי הלוי, מנכ"ל כאל, צילום: רמי זרניגר לוי הלוי, מנכ"ל כאל | צילום: רמי זרניגר לוי הלוי, מנכ"ל כאל, צילום: רמי זרניגר

החיבור בין כאל ומאסטרקארד מפתיע לאור העובדה שמאסטרקארד משתפת פעולה עם ישרכארט - שלא ניגשה למכרז. התנאים שקיבלה אל על הרבה יותר טובים מההסכם הנוכחי של שתי החברות שמסתיים בספטמבר 2019. על פי מידע שהגיע לידי "כלכליסט", תנאים אלה כוללים מענק של כ-125 מיליון שקל שתקבל אל על מכאל ומאסטרקארד בגין החתימה על הסכם השותפות המחודש.

לפני כשנה "חטפה" כאל ללאומי קארד את השותפות במועדון שופרסל פיננסים, ולאומי קארד, המנוהלת ע"י רון פאינרו, עשתה מאמץ אדיר לחטוף לדיסקונט וכאל את פליי-קארד - מועדון שמונה יותר מ-2 מיליון חברים, ונחשב לאחד הרווחיים והגדולים בשוק, המניב רווח שנתי של 25-22 מיליון דולר בשנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות