אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יבואנית טויוטה נערכת למהלך שובר שוק: תתמחר את הקורולה ההיברידית ב-132 אלף שקל

יבואנית טויוטה נערכת למהלך שובר שוק: תתמחר את הקורולה ההיברידית ב-132 אלף שקל

יוניון מוטורס היא הראשונה לפרסם רשמית מחירי רכב ל-2019. רוב יבואני הרכב הצהירו לאחרונה מאחורי הקלעים על כוונות להעלאות מחיר, אך המהלך עשוי לגרום להם שלא להעלות

11.12.2018, 19:28 | תומר הדר

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה הודיעה כי תתמחר את הקורולה ההיברידית ב-132 אלף שקל. זוהי יבואנית הרכב הראשונה שמפרסמת באופן רשמי מחירי רכב חדש לשנת 2019. בכך מבצעת יבואנית טויוטה סוג של "מהלך חוסם" נגד יבואנים מתחרים שהתכוונו להציג מחירונים חדשים במהלך השבועיים הבאים.

רוב יבואני הרכב הצהירו לאחרונה מאחורי הקלעים על כוונות להעלאות מחיר, בין היתר עקב מתווה המס הירוק החדש שיכנס לתוקף באפריל - אך לרוב יבואני הרכב בישראל אין דגם המצויד במערכת הנעה היברידית, כמו טויוטה קורולה החדשה שאספקתה ללקוחות תחל בחודשים הקרובים.

קראו עוד בכלכליסט

לשם השוואה, המכונית ההיברידית הנמכרת בישראל, יונדאי איוניק, עולה כ-135 אלף שקל - אך הקורולה מיועדת להתחרות גם בשוק המשפחתיות, כלומר מאזדה 3 ודומותיה. בפלח שוק זה הרוכשים העיקריים הם ציי הרכב. המהלך של יבואנית טויוטה עשוי לגרום ליבואני הרכב המתחרים לבחור שלא להעלות מחיר - ובכך בעצם תצטמצם יכולת היבואנים המתחרים להעניק הנחות ללקוחותיהם הכבדים ביותר - ציי הרכב. מעבר לכך, גם יבואן שיבחר לתמחר את מכוניתו המשפחתית במחיר קרוב לזה של הקורולה ההיברידית, יצטרך להתמודד עם עובדה נוספת: לקוחות ליסינג שבוחרים במכונית היברידית זוכים גם להטבה בגובה 500 שקל בשווי השימוש החודשי.

טויוטה קורולה היברידית טויוטה קורולה היברידית טויוטה קורולה היברידית

לצד הקורולה, משיקה יוניון מוטורס את ראב 4 החדש. הראב 4 החדש, שמסירתו ללקוחות החלה השבוע, מצויד במנועי 2.0 ליטרים או מנועי 2.5 ליטרים בעלי מערכת הנעה היברידית. מחירו מתחיל ב-170 אלף שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות