אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נוקד קפיטל השקיעה כ-26 מיליון שקל באאורה צילומים: יובל חן, תומי הרפז

נוקד קפיטל השקיעה כ-26 מיליון שקל באאורה

אאורה דיווחה היום שנוקד קפיטל הפכה בעלת עניין לאחר שהשקיעה כ-7 מיליון שקל והגדילה את החזקותיה בחברה מ-4.9% ל-7.96%

27.12.2018, 16:21 | צלי גרינברג

נוקד קפיטל של רועי ורמוס ושלומי ברכה מרחיבה את השקעתה באאורה - החברה הבורסאית מדווחת היום שנוקד רכשה מניות נוספות ב-7 מיליון שקל והגדילה את ההחזקה שלה מ-4.9% ל-7.96%.

קראו עוד בכלכליסט

נוקד השקיעה עד כה כ-26 מיליון שקל באאורה. בעל השליטה בחברה יעקב אטרקצ'י, רכש גם הוא מניות של החברה, בסכום של 2 מיליון שקל.

גורמים בשוק ההון מספרים לכלכליסט, כי למרות שסקטור הנדל"ן בבורסה אינו בתקופה מוצלחת , אאורה עצמה נסחרת במחיר אטרקטיבי, עם פרוייקטים חדשים שהיא מקדמת בתחום הפינוי בינוי. לדבריהם, הרווח מפרויקטים אלה צפוי לבואע לידי ביטוי בדוחות החברה כבר ב-2019 ו-2020.

אאורה מקדמת 25 פרויקטים של התחדשות עירונית ובתחילת שנת 2019 תימצא בשלבי ביצוע ובניה בפועל של ארבעה פרויקטים ובהם "הגנים התלויים" ביהוד, "אונו וואלי" בקרית אונו, מתחם אילת ברמת השרון והרוא"ה ברמת גן.

 

בשבוע האחרון הפכה נוקד קפיטל לבעלת עניין גם באטראו, עם השקעה כוללת של 30 מיליון שקל והחזקה של 8.71%, וגם באלקטרה צריכה, שבה היא מחזיקה 7.4% לאחר השקעה כוללת של 70 מיליון שקל. 

רועי ורמוס ושלומי ברכה , צילומים: יובל חן, תומי הרפז רועי ורמוס ושלומי ברכה | צילומים: יובל חן, תומי הרפז רועי ורמוס ושלומי ברכה , צילומים: יובל חן, תומי הרפז

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות