אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפניקס מגדירה יעד הון אך עדיין לא מחלקת דיבידנד צילום: דוד הכהן

הפניקס מגדירה יעד הון אך עדיין לא מחלקת דיבידנד

עם זאת, חברת הביטוח הודיעה בסוף השבוע על חלוקת אופציות לכ-80 עובדים בשווי כ-15 מיליון שקל ועל פנייתה לבעלי המניות להגדיל ביטוח אחריות מקצועית לדירקטורים

29.12.2018, 10:34 | רחלי בינדמן

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

אחרי חברת הביטוח הראל שאישרה יעד עמידה בדרישות הון לצורך חלוקת דיבידנדים, גם הפניקס מדווחת על יעד ההון שלה למול דרישות ההון המחמירות של הפיקוח - הסולבנסי 2. בהפניקס דיווחו על יעד הון של 110% מעל דרישות ההון הרגולטוריות בשלב ראשון ויעד של 115% בשנת 2024 - סוף התקופה שהעניק הפיקוח על הביטוח לעמוד במלוא דרישות ההון.

קראו עוד בכלכליסט

בניגוד להראל שהציבה יעד של 112% ודיווחה במקביל על חלוקת דיבידנד, בהפניקס בשלב זה לא הודיעו על חלוקת דיבידנד, אך הגדרת היעד מרמזת על כך שהחזרה לחלוקת דיבידנדים מתקרבת.

בתוך כך דיווחה הפניקס על הקצאת אופציות לעובדים - שלושה נושאי משרה, 23 נושאי משרה בחברות בשליטת החברה ו-58 עובדים שאינם נושאי משרה - שווי האופציות המוענקות מוערך בכ-14.8 מיליון שקל.

הפניקס גם מבקשת את אישור בעלי המניות באסיפה הכללית להגדיל את תקרת הכיסוי לביטוח אחריות מקצועית לדירקטורים מתקרה של 100 מיליון דולר לתקרה של 150 מיליון דולר כשהנימוק המרכזי הוא הוספת דירקטורים של חברות הקבוצה שיחסו תחת הפוליסה.

בניין המשרדים של הפניקס בניין המשרדים של הפניקס בניין המשרדים של הפניקס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות