אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פסטיבל דרום: רשת זאפה תפתח סניף בבאר שבע צילום: רן ברגמן

פסטיבל דרום: רשת זאפה תפתח סניף בבאר שבע

לכלכליסט נודע כי קבוצת מועדוני המוזיקה תפתח סניף במתחם הסינמה סיטי בעיר, על פני 1,000 מ"ר ובהשקעה של 8 מיליון שקל

10.01.2019, 08:35 | אורנה יפת

רשת מועדוני המוזיקה זאפה ממשיכה להתרחב. ל"כלכליסט" נודע כי קבוצת זאפה, בשליטתו של איש העסקים גולן עינת, עתידה לפתוח סניף ראשון של רשת המועדונים בדרום הארץ. מועדון זאפה יפתח סניף בעיר באר שבע במתחם הסינמה סיטי שמקימה משפחת אדרי. המשא ומתן בין הצדדים בשלבים מתקדמים ולקראת חתימה על חוזה. הסניף יקום על שטח של 1,000 מ"ר ובהשקעה של כ־8 מיליון שקל. המועדון צפוי להתחיל לפעול עם פתיחתו הצפויה של מתחם הסינמה ביוני 2019.

קראו עוד בכלכליסט

גולן עינת, מבעלי זאפה. הפתיחה בב"ש צפויה בקיץ, צילום: רן ברגמן גולן עינת, מבעלי זאפה. הפתיחה בב"ש צפויה בקיץ | צילום: רן ברגמן גולן עינת, מבעלי זאפה. הפתיחה בב"ש צפויה בקיץ, צילום: רן ברגמן

עוד נודע כי הצדדים דנים על אפשרות כי זאפה תעניק לבעלי הסינמה סיטי זכיינות על הסניף במתחם, או כניסה לשותפות באמצעות אחזקה של 50% בבעלות על הסניף הדרומי.

כיום הזאפה מחזיקה בבעלותה המלאה את המועדונים ברמת חייל בתל אביב, ואת הסניף העתידי שייפתח בראשון לציון. ביתר הסניפים יש לה שותפים מנהלים, שמחזיקים כ־25% מהבעלות על הסניף.

כפי שנחשף ב"כלכליסט" בחודש יולי האחרון, הזאפה תפתח מועדון גם במידטאון תל אביב. מדובר בסניף הדגל של רשת מועדוני המוזיקה שייפתח על שטח של 2,000 מ"ר ובהשקעה מוערכת של כ־15 מיליון שקל. סניף המידטאון ייפתח לקראת סוף שנת 2019 ויחליף את סניף רמת החייל שהיה הסניף הראשון של הרשת שייסגר. בזאפה החליטו להחליף את מיקומו של הסניף התל אביבי הוותיק במטרה להכפיל את שטחו.

קבוצת זאפה הקומה על ידי יוני, נועם ורותי פיינגולד וכיום נמצאת בשליטתו של גולן עינת שנכנס כשותף בחברה באוגוסט 2014. עינת רכש באמצעות חברת GEG שבבעלותו, 40% מזאפה לפי שווי של 60 מיליון שקל, ולאחרונה הגדיל את אחזקתו ברשת המועדונים ל־75% עם רכישת חלק ממניות משפחת פיינגולד ועמית שגב ששימש מנכ"ל שותף. יתרת המניות מצויה בידי משפחת פיינגולד.

קבוצת GEG, המחזיקה נדל"ן שמוערך בשווי של מאות מיליוני שקלים, מתמחה בניהול רשתות קמעונאיות ומחזיקה בבעלות על רשת בתי הקפה ארומה תל אביב, 50% מרשת רולדין, ו־50% מרשת ההמבורגרים, קפטן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות