אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלקטרה תקים את הקמפוס של אמדוקס ברעננה צילום: יאיר שגיא

אלקטרה תקים את הקמפוס של אמדוקס ברעננה

הקמפוס יכלול ארבעה מבני משרדים, שטחי פיתוח ושלוש קומות תת קרקעיות. אלקטרה צופה כי התמורה עבור עבודות הבנייה תסתכם בכ-330 מיליון שקל

14.01.2019, 08:36 | שירות כלכליסט
אלקטרה הודיעה לפני זמן קצר כי תקים ברעננה את הקמפוס של אמדוקס, שבו ירוכזו כל עובדי אמדקוס העובדים במרכז הארץ. החברה צופה כי התמורה עבור עבודות הבנייה תסתכם בכ-330 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

הקמפוס יכלול ארבעה מבני משרדים, שטחי פיתוח ושלוש קומות תת קרקעיות.

 

לפני כחודש הודיעה אמדוקס הודיעה לחברות ריט 1 וסאנפלאואר כי בכוונתה לסיים את חוזה השכירות ולעזוב את המבנה שבצומת רעננה, אשר שימש מאז 1996 כמטה החברה, וזאת עד דצמבר 2022. 

 

 

משרדי אמדוקס ברעננה, צילום: אוראל כהן משרדי אמדוקס ברעננה | צילום: אוראל כהן משרדי אמדוקס ברעננה, צילום: אוראל כהן

תוקף הארכת חוזה השכרת המבנה של מטה אמדוקס בצומת רעננה, שנחתם בין הצדדים רק ביולי האחרון, הוא אמנם 10 שנים, אך לאמדוקס ניתנה במסגרתו האפשרות להודיע על סיום מוקדם יותר של ההסכם בהתראה של חמש שנים, וכך אכן עשתה. ההסכם להסתיים ב-13.12.2022. עוד על פי החוזה, עומדים דמי השכירות השנתיים שמשלמת אמדוקס לריט 1 ולסאנפלאואר על 5.4 מיליון שקל, בצמוד למדד.

הודעת אמדוקס באה על רקע הפרסומים האחרונים בדבר כוונתה של אמדוקס לרכוש מחברת טבע קרקע באזור התעשייה של רעננה, על מנת להקים קמפוס משלה. לאחרונה נודע כי גם יוניון שבבעלות איש העסקים ג'ורג' חורש חוברת לאמדוקס לשם ביצוע הרכישה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות