אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ורייזון מפטרת 800 עובדים מהחטיבה שמחזיקה ביאהו ו-AOL צילום: בלומברג

ורייזון מפטרת 800 עובדים מהחטיבה שמחזיקה ביאהו ו-AOL

יחידת המדיה של החברה, שעד לאחרונה נקראה Oath, מפטרת כ-7% מעובדיה; היא כוללת שירותי פרסום, תוכן ופלטפורמות חברתיות - שלא מייצרות די ערך לחברה האם

23.01.2019, 22:01 | שירות כלכליסט

ורייזון עורכת קיצוץ משמעותי בחטיבת המדיה שלה, היחידה העסקית שמחזיקה ביאהו ו-AOL. ורייזון מדיה, שעד לאחרונה נקראה Oath, תפטר כ-800 עובדים, שהם 7% ממצבת העובדים הנוכחית.

קראו עוד בכלכליסט

לפי דיווח של CNBC, שנשען על מקור המקורב לנושא, מהלך הפיטורים הוא הרחבה של הקיצוצים שהתחילה החברה בדצמבר האחרון. "היו אלה החלטות קשות, ונבטיח שעמיתינו יזכו ליחס הוגן ומכובד", כתב גורו גוורפאן, מנכ"ל ורייזון מדיה, במייל שהפיץ לעובדיו. "אנו נמשיך לצמוח, להשיק מוצרים ולחדש. אנו חלק חשוב מוורייזון. זה הזמן לצאת למתקפה, להתמקד בעדיפויות המרכזיות שלנו ולעשות הכול כדי לקדם את עסקינו".

ורייזון, צילום: בלומברג ורייזון | צילום: בלומברג ורייזון, צילום: בלומברג

הנס וסטברג, מנכ"ל ורייזון, מנסה לחסוך 10 מיליארד דולר עד 2021 כהון זמין, ייתכן שלצורך ביצוע מהלכי מיזוג ורכישה אסטרטגיים. כדי להשיג זאת, מנסה ורייזון להצטמצם בשנה האחרונה, וחטיבת המדיה שלה לא עומדת בציפיות ויעדי ההנהלה.

ורייזון מדיה מציעה שירותי תוכן, פרסום וטכנולוגיות בתחום, ונשענת על מוצרי ושירותי יאהו ו-AOL. בחודשים האחרונים זכתה לביקורת בעקבות שינוי מדיניות ברשת הבלוגים טאמבלר, שינוי שכלל צנזורה חד צדדית של תכני עירום ומין. המהלך הוביל לנטישה המונית של משתמשים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות