אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פועל סיני נפל אל מותו באתר בנייה של חברת אפרידר בחדרה צילום: ג'רמי פלדמן

פועל סיני נפל אל מותו באתר בנייה של חברת אפרידר בחדרה

הפועל, בן 43, נפל מהקומה ה-11 ומת במקום; המשטרה חוקרת את האירוע; זהו ההרוג ה-3 מאז תחילת 2019

30.01.2019, 16:12 | דותן לוי

פועל בניין סיני בן 43 נהרג לפני כשעה באתר בנייה של חברת אפרידר בחדרה. בשלב זה לא ברורה סיבת הנפילה, והמשטרה הודיעה כי כוחות מטעמה נשלחו לחקור את האירוע. לפי הדיווח של מד"א, כאשר הגיעו למקום כל שנותר להם היה לקבוע את מותו של הפועל.

קראו עוד בכלכליסט

 , צילום: שאול גולן צילום: שאול גולן  , צילום: שאול גולן

הנפילה התרחשה באתר בנייה של חברת אפרידר ברחוב אחד העם 7 בעיר. הפרויקט כולל שלושה בניינים בני 22 קומות, ובסך הכל 224 דירות. הפועל שנהרג היום הוא ההרוג השלישי מאז תחילת השנה; שנת 2018 הסתיימה עם 41 הרוגים, מתוכם שלושה עוברי אורח.

נפילה מגובה היא השכיחה בין מקרי התאונות בכלל, ואילו שמובילות למוות בפרט. חלק מהפתרונות שהוצעו עד כה על ידי המדינה, כמו שינוי תקן הפיגומים, נועדו לצמצם את מספר הנפילות, כאשר בשנת 2018 כ-64% מהתאונות נגרמו כתוצאה מנפילה מגובה. השנה, מדובר בפועל השני שנהרג מנפילה מגובה (מתוך שלושה), כאשר הפועל הראשון נהרג באתר ברחוב אבא הלל סילבר בנתניה. פועל נוסף נהרג מנפילת משטח מתכת.

יש לציין כי בשבועיים האחרונים החלה לפעול היחידה המשטרתית פלס, אשר הוקמה על מנת לספק מענה לאותן חקירות מורכבות של תאונות קשות עם הרוגים ופצועים קשה. יחד עם זאת, עד כה לא ידוע האם ישנם ממצאים מהחקירות שנפתחו.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות