אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמזון, היזהרי: עליבאבא חוברת לאופיס דיפו כדי להתחזק בארה"ב צילום: chinabusinessnews

אמזון, היזהרי: עליבאבא חוברת לאופיס דיפו כדי להתחזק בארה"ב

לקוחות אופיס דיפו העסקיים יוכלו לקבל גישה ישירה לספקים בעליבאבא, שמצידה תקבל גישה למערכים הלוגיסטיים ולצוותי המכירות של שותפתה בארה"ב. המהלך מגיע כתגובה להתחזקות אמזון בתחום המכירות לעסקים

04.03.2019, 15:57 | רפאל קאהאן

שתיים מענקיות הקמעונאות העולמיות, עליבאבא ואופיס דיפו, הודיעו היום (ב') על שיתוף פעולה נרחב ביניהן. לפי דיווח של סוכנות רויטרס, תקבל עליבאבא גישה למרכזי השילוח הלוגיסטיים של החברה האמריקאית ול-1,800 סוכני המכירות שלה בארה"ב, שמצידה תוכל להשתמש בתשתיות הסחר המקוון של שותפתה. ההסכם מיועד לשירות לקוחות עסקיים.

קראו עוד בכלכליסט

אתר עליבאבא הוא פלטפורמת המסחר המקוון הגדולה בסין עבור עסקים - ובתחומים מסוימים, אף בעולם כולו. לחברה יש כ-150 אלף ספקים רשומים לציוד תעשייתי ומשרדי, חומרי גלם תעשייתיים ועוד. כל הספקים הללו יוכלו לעבוד ישירות עם לקוחות אופיס דיפו, מה שיוכל לתת לעסקים בארה"ב גישה לספקים זולים ונגישים בסין.

חנות של אופיס דיפו בארה"ב, צילום: בלומברג חנות של אופיס דיפו בארה"ב | צילום: בלומברג חנות של אופיס דיפו בארה"ב, צילום: בלומברג

מטרת ההסכם היא לצמצם את זמני השילוח מסין לארה"ב ולאפשר לעסקים קטנים ובינוניים גישה לשוק הסיני דרך אתר Alibaba.com.

ההסכם מהווה מענה מצד אופיס דיפו לאיום שהציבה אמזון, אשר זו הגבירה לאחרונה את מאמציה בתחום המכירות לעסקים. למשל, היא זכתה במכרז פדרלי לאספקה של ציוד משרדי לכל משרדי ומוסדות הממשל האמריקאי. החברה הגדילה כעת את היצע המוצרים שלה והיא מעוניינת למכור גם שירותים שירותים לעסקים ולא רק אספקה משרדית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות