אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פאבפלוס מכפילה את שטח המשרדים: שכרה קומה במגדל רובינשטיין בת"א צלם: אבשלום שושני

פאבפלוס מכפילה את שטח המשרדים: שכרה קומה במגדל רובינשטיין בת"א

המעבר מהווה חלק ממהלך כולל של התרחבות החברה, אשר צפויה להכפיל את מספר העובדים; דמי השכירות השנתיים יעמדו על 1.1 מיליון שקל

07.03.2019, 13:25 | דותן לוי

חברת הסטארטאפ הישראלית, פאבפלוס מתרחבת, החברה תשכור את הקומה ה-6 במגדל בית רובינשטיין, הממוקם ברחוב מנחם בגין פינת רחוב לינקולן.

שטח המשרדים החדשים יהיה 1,050 מ"ר - פי שניים משטח המשרדים ששכרה החברה עד כה. המהלך הוא חלק מהתרחבות החברה, המעסיקה כיום 63 עובדים וצפויה להכפיל את מספרם. חוזה השכירות של פאבפלוס הוא ל-2.5 שנים, עם אופציה להארכה ב-3 שנים נוספות. דמי השכירות יעמדו על 90 שקל למ"ר, המשקפים עלות דמי שכירות שנתית של 1.134 מיליון שקל. כמו כן, בכוונת החברה להשקיע בשיפוץ ועיצוב מחדש כ-3 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

גיל בר-טור, צלם: אבשלום שושני גיל בר-טור | צלם: אבשלום שושני גיל בר-טור, צלם: אבשלום שושני

בית רובינשטיין הוא מגדל בן 29 קומות ו-9 קומות חניה. שטח המגדל הוא 62 אלף מ"ר, מתוכם 34 אלף מ"ר הם שטחי משרדים ומסחר. חברת פאבפלוס נוסדה בשנת 2014 ע"י גיל בר-טור, כאשר המוצר שפותח על ידי החברה הוא פלטפורמה המאפשרת לגופי תוכן לנתח את אפקטיביות התוכן ולקשר בין ההוצאה בהפצת התוכן להכנסות מפרסום, ובכך לשקף להנהלה את ההחזר על ההשקעה בתקציבי השיווק (ROI) בזמן אמת.

בר-טור אמר כי המעבר נעשה בעקבות הרצון לנגישות, היות ומרבית מעובדי החברה מגיעים לעבודה בתחבורה ציבורית או בתחבורה ירוקה מרחבי העיר. כמו כן התייחס לקצב גידול החברה ואמר כי "החברה צמחה בעשרות אחוזים בשנה האחרונה, אם נמשיך בקצב הגידול הנוכחי אנו צפויים לאכלס קומה נוספת תוך שנתיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות