אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מצטרפים לקנאביס: איתן בן אליהו ודני אנגל בדרך לדירקטוריון קנביט צילום: אוראל כהן

מצטרפים לקנאביס: איתן בן אליהו ודני אנגל בדרך לדירקטוריון קנביט

בן אליהו היה מפקד חיל האוויר ויו"ר חברת אירונאוטיקס לשעבר, ואנגל מכהן כמנכ"ל המדיקל סנטר בהרצליה; שני הדירקטורים החדשים מגיעים לחברה לאחר השתלטות קבוצת משקיעים בראשות ברק רוזן, מבעלי השליטה בישראל קנדה

13.03.2019, 13:08 | צלי גרינברג

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

חברת הקנאביס קנביט הודיעה היום (ד') למשקיעיה על צרופם של שני שחקני חיזוק לדירקטוריון שלה: איתן בן אליהו, מפקד חיל האוויר ויו"ר חברת אירונאוטיקס לשעבר, ודני אנגל, מנכ"ל המדיקל סנטר בהרצליה.

קראו עוד בכלכליסט

לאחרונה הודיעה החברה כי גייסה לאחרונה לשורותיה גם את פרופ' רפאל משולם, חלוץ העולמי בחקר החומרים המרכיבים את צמח הקנאביס. בנוסף דיווחה כי דניאל ברינבאום, מנכ"ל סודה סטרים, ביצע השקעה בחברה.

שני הדירקטורים החדשים מגיעים לחברה לאחר השתלטות קבוצת משקיעים בראשות ברק רוזן, מבעלי השליטה בחברת ייזום הנדל"ן ישראל קנדה, שרוכשים 52% מהחברה תמורת 24 מיליון שקל, ומאז הרכישה החליטה הקבוצה להעלות את סכום הרכישה ל-32 מיליון שקל.

לקנביט יש חווה לגידול קנאביס רפואי באזור ים המלח, והיא מתכוונת לפעול לאורך כל שרשרת הערך - ריבוי, גידול, גנטיקה, מחקר, פיתוח ויצוא. לחברה הסכם הפצה עם חברת נמסטה טכנולוגיות (Namaste Technologies) הקנדית, והסכם לייצור קנאביס רפואי עבור המגדלת הוותיקה תיקון עולם, שהחברה תוכל ליישמו עם קבלת האישור לפעילותה.

איתן בן אליהו , צילום: נמרוד גליקמן איתן בן אליהו | צילום: נמרוד גליקמן איתן בן אליהו , צילום: נמרוד גליקמן

תגיות