אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סערה בעקבות תשדיר של הליכוד שלועג לאמנון אברמוביץ'

בחירות 2019

סערה בעקבות תשדיר של הליכוד שלועג לאמנון אברמוביץ'

אלירז שדה ראיין חקיין בדמותו של פרשן קשת שנכווה קשות במלחמת יום הכיפורים, ואמר לו "אתה נראה טיל כמו תמיד אמנון". שדההתנצל לאחר מכן: "סליחה על אי ההבנה והפגיעה אם נגרמה"

22.03.2019, 11:58 | רז שכניק

תשדיר בוטה של הליכוד מעורר סערה ברשתות החברתיות. הפעם לעגו במפלגה לפרשן חדשות קשת אמנון אברמוביץ׳ במשדר של הליכוד tv בהגשת אלירז שדה.

קראו עוד בכלכליסט

במהלך המשדר נראה שדה ״מראיין״ חקיין בדמותו של אברמוביץ׳, ואומר: ״אתה נראה טיל כמו תמיד אמנון״, כשהוא מכוון בלעג לפציעה שממנה סבל אברמוביץ׳ במלחמת יום הכיפורים, כשגופו נכווה קשות.

מתוך המערכון מתוך המערכון מתוך המערכון

אברמוביץ׳ לחם באזור תעלת סואץ ובמהלך הקרבות נפצע בטנק הבוער אבל המשיך לנהוג בטנק באומץ לב ובנחישות. על כך קיבל את צל״ש הרמטכ״ל. אברמוביץ׳ בתגובה: אין תגובה.

הליכוד כבר הצליח לעורר סערה עם תשדיר הקברים שבו נראה קריין תוקף את בני גנץ על רקע בית עלמין צבאי. ״׳תקלה״, הגיב אז ראש הממשלה בנימין נתניהו.

אלירז שדה העלה תגובה באינסטגרם שלו והתנצל בפני אברמוביץ׳: ״חשוב לי להבהיר, לאלה שלא הבינו את הבדיחה או בחרו לא להבין אותה, אנחנו נמצאים בעידן שלא משנה מי אתה או מה עשית בחייך, בסוף הכי חשוב לך איך אתה נראה לאו דווקא חיצונית אלא איך אני עובר ויוצא. זהו סלנג הדיבור שלי ולגבי כל דבר חיובי שאני מגיב עליו אני מוסיף את המילה טיל, כמו למשל נהניתי רצח, ולא במשמעות קלינית.

"כשצילמנו את המערכון לא עלתה בדעתנו המחשבה שכך זה יפורש וייתכן שטעינו בלשוננו. חשוב לי לציין שלא שכנראה ובתום לב לא התייחסו לנראותו הספציפית של אמנון בקיום המערכון כי אנחנו רואים באמנון מיליון ערכים שונים שמרכיבים את דמותו כפרסונה בכירה בתקשורת הישראלית וכך אני אישית מכיר את דמותו ונראותו בילדותי ולא רואה בתוצאות פציעתו את הגדרתו בעיניי.

"כישראלי, חייל, לוחם ומפקד סדיר בעבר, בגדוד 202 צנחנים וחייל מילואים בהווה ששירת בתקופת חומת מגן וחווה אירועים תחת אש שנשארו איתי עד היום, לעולם לא אמצא מקום להומור כמו זה שהתפרש בקיום המערכון. אמנון אברמוביץ׳ היה, הינו ותמיד יהיה גיבור ישראל בעיני ובעיני כל עם ישראל. בהזדמנות זו אבקש סליחה על אי ההבנה והפגיעה אם נגרמה״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות