אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמנכ"ל הכספים של פרוטרום נכנס לקנאביס: יכהן כסגן של אהוד ברק בקנדוק צילום: שאטרסטוק

סמנכ"ל הכספים של פרוטרום נכנס לקנאביס: יכהן כסגן של אהוד ברק בקנדוק

אינטרקיור הודיעה על מינוי אלון גרנות לסגן היו"ר בחברה הבת קנדוק, ועל מינוי אהוד ברק ליו"ר בחברה - במקביל לכהונתו כיו"ר אינטרקיור; גרנות שימש כמשנה לנשיא וסמנכ"ל כספים בפרוטרום עד שנמכרה ל-IFF; קנדוק פועלת להגדיל את כושר הייצור שלה עד 100 טון קנאביס רפואי בשנה

02.04.2019, 13:25 | צלי גרינברג

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

מתמציות טעם לקנאביס רפואי: אלון גרנות, לשעבר משנה לנשיא וסמנכ"ל הכספים בחברת פרוטרום, מונה לסגן יו"ר קנדוק - אחת מתשע מגדלות הקנאביס הרפואי בישראל. כך דיווחה היום (ג') אינטרקיור הציבורית, בעלת השליטה בקנדוק. החברה ציינה שתנאי כהונתו של גרנות ייקבעו בהמשך.

קראו עוד בכלכליסט


עוד הודיעה החברה שהדירקטוריון אישר את מינוי יו"ר אינטרקיור אהוד ברק גם לתפקיד יו"ר קנדוק. מנכ"ל קנדוק הוא האלוף במיל' ניצן אלון.

אינטרקיור נסחרת בבורסה בתל אביב בשווי שוק של כ-1.2 מיליארד שקל, ועוסקת בהשקעות בחברות ביומד וקנאביס רפואי. עוד דיווחה היום החברה כי היא מרחיבה את כושר הייצור של קנדוק ליעד של עד 100 טון קנאביס רפואי בשנה.

אהוד ברק על רקע קנאביס, צילום: עמית שעל אהוד ברק על רקע קנאביס | צילום: עמית שעל אהוד ברק על רקע קנאביס, צילום: עמית שעל

    

הרחבת כושר הייצור הוא חלק מהיערכות החברה לייצוא מישראל, וכן לפעילות בקנדה ובאירופה - שאינן תלויות בייצוא מישראל. בחברה ציינו כי מינויו של גרנות לסגן יו"ר קנדוק יסייע בהתוויית אסטרטגיית הצמיחה הגלובאלית של החברה, שמעוניינת לצאת להנפקה בבורסת נאסד"ק בארה"ב.

גרנות כיהן בתפקידו האחרון כמשנה לנשיא וסמנכ"ל הכספים של פרוטרום תעשיות, שנמכרה ל-IFF האמריקאית במאי האחרון תמורת 6.4 מיליארד דולר. הוא מוסמך תואר שני (MA) בהצטיינות בכלכלה ומנהל עסקים מהטכניון, ובוגר תואר ראשון (BA) בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה.

החברה ציינה שהחליטה למנות את גרנות לאור עיסוקו במשך 18 שנה במיזוגים ורכישות, פיתוח עסקי וניהול פיננסי כולל של פרוטרום וחברות בנות שלה ברחבי העולם. וכי במסגרת תפקידו הוא הוביל גיוסי הון והנפקות ציבוריות של רכישותיה של פרוטרום עד למכירתה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות