אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת 3DSignals גייסה 12 מיליון דולר בהובלת SOMV צילום: 3DSignals

חברת 3DSignals גייסה 12 מיליון דולר בהובלת SOMV

החברה פיתחה פלטפורמה לניטור ציוד תעשייתי והפקת תובנות לתפעול יעיל שלו, שנשענת על איסוף מידע אקוסטי וכלי בינה מלאכותית. בסבב הגיוס השתתפו גם גרוב ונצ'רס הישראלית, המשקיע אנריקה מ. אבואיטיז ג'וניור מהפיליפינים, ו-Dive Digital הגרמנית

15.04.2019, 11:00 | רפאל קאהאן

חברת 3DSignals הודיעה היום (ב') על השלמת סבב A בו גייסה 12 מיליון דולר, המביא את סך ההשקעה בחברה ל-17 מיליון דולר. את סבב הגיוס הנוכחי הובילה קרן הון סיכון State Of Mind Venture. בסבב השתתפו גרוב ונצ'רס הישראלית, המשקיע אנריקה מ. אבואיטיז ג'וניור מהפיליפינים, ו-Dive Digital הגרמנית.

קראו עוד בכלכליסט

החברה פיתחה פלטפורמה לניטור מיכון תעשייתי, לאיתור תקלות וייעול תפעול שוטף של ציוד ייצור. היא נשענת על איסוף מידע אקוסטי, ושילוב רכיבי בינה מלאכותית ולמידת מכונה מאפשר חילוץ פרמטרים של ביצועים כגון זמינות, מהירות, ותקינות. הפיתרון של 3DSignals מותקן תוך פחות משעה, פועל עם מגוון מכונות ישנות וחדשות, מתוצרת של ספקים שונים.

מובילי 3DSignals. מימין: סמנכ"ל התפעול דודו קורן, סמנכ"ל הטכנולוגיה עופר אפיאס, סמנכ"ל המו"פ עמית אשכנזי והמנכ"ל אריאל רוזנפלד, צילום: 3DSignals מובילי 3DSignals. מימין: סמנכ"ל התפעול דודו קורן, סמנכ"ל הטכנולוגיה עופר אפיאס, סמנכ"ל המו"פ עמית אשכנזי והמנכ"ל אריאל רוזנפלד | צילום: 3DSignals מובילי 3DSignals. מימין: סמנכ"ל התפעול דודו קורן, סמנכ"ל הטכנולוגיה עופר אפיאס, סמנכ"ל המו"פ עמית אשכנזי והמנכ"ל אריאל רוזנפלד, צילום: 3DSignals

3DSignals נוסדה ב-2015. בשנה שעברה זכתה לתואר "Cool Vendor 2018" מגרטנר על פתרון הניטור מבוסס ענן, האוסף צלילים ממכונות וציוד תעשייתיים. הקימו אותה אריאל רוזנפלד (מנכ"ל), עופר אפיאס (סמנכ"ל טכנולוגיה) ועמית אשכנזי (סמנכ"ל מו"פ). רוזנפלד היה מנהל חטיבת הדיסק און קי בחברת M-Systems הישראלית שהמציאה את התקן האחסון הפופולרי.

"קיים צורך גדל בפתרון שלנו והוא כבר הראה תוצאות מדהימות אצל הלקוחות הקיימים", אמר. "ארגונים מבינים שהם יכולים לשפר משמעותית את היעילות התפעולית ולקצץ עלויות באמצעות דיגיטליזציה, ומגמה זו רק בחיתוליה. התכניות שלנו הן להתמקד בצמיחה על ידי הגדלת בסיס ההתקנות של 3DSignals באופן משמעותי במהלך החודשים הקרובים ברחבי אירופה".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות